Interview

Skořepa se nemůže trefit

Letos se hokejisté Nymburka potkali s Benátkami již třikrát a ještě ani jednou Nymburští neprohráli. Nic na tom nezměnil ani benátecký útočník Josef Skořepa, který loni nastupoval v dresu Nymburka. Ve třech vzájemných zápasech letošní sezony si nepřipsal ani bod.

18. 01. 2006

Útočník Malý na osobních statistikách nelpí

Střeleckou formu chytil po vánoční přestávce nymburský hokejový útočník Josef Malý. Ve Strakonicích se již trefil ve třetím utkání po sobě, ovšem na body to nestačilo.

13. 01. 2006

Josef Malý: Hlavně musíme vyhrávat

"Jen se pěkně uprav, čekají na tebe novináři," vybízel po utkání Nymburk - Kolín domácí gólman Pavel Kremina hrdinu zápasu Josefa Malého, který nastřílel hattrick.

10. 01. 2006

Lukáš Král: S největší pravděpodobností zůstanu v Nymburce

Vedoucí celek druhé ligy střed Vrchlabí se o vánoční přestávce zajímal o nymburského Lukáš Krále.

04. 01. 2006

Netík: Důležité bude play off

Druhá liga pomalu finišuje. Hokejisté Nymburka jsou devět kol před koncem nadstavbové části na sedmém místě tabulky a od posledního postupového místa do play off je dělí patnáct bodů. Podle trenéra nymburských hokejistů a zároveň prezidenta klubu je v současné době důležité dobře se připravit na play off.

Jiří Kos: Jediný gól zápasu jsem dal poprvé v kariéře

Důležitý okamžik v zápase Benátek s Nymburkem se odehrál na začátku druhé třetiny. Ve 23. minutě vystřelil Lukáš Král od modré. Jeho střelu vyrazil domácí brankář jen před volného kapitána Nymburka Jiřího Kose, který následně poslal puk do brány. Málokdo v té chvíli tušil, že to bude jediná branka utkání.

20. 12. 2005

Král si to s "manažerem" Kaňkovským vyříkal na ledě

Běžela 40. minuta zápasu Benátky - Nymburk, když se do sebe pustili před bránou domácího týmu nymburský kanonýr Lukáš Král s nejstarším a zároveň nejzkušenějším hráčem Benátek Petrem Kaňkovským.

Nulu vychytal vždy Kremina

Hokejisté Nymburka si zahráli s Benátkami už jednadvacáté derby ve druhé lize. Počtvrté v historii nedaly Benátky Nymburku gól a počtvrté u toho byl brankář Pavel Kremina.

Radek Jágr dal dva góly po dvou letech, body to ale nepřineslo

Radek Jágr a dva góly v jednom zápase? Tak to se často nevidí. Naposledy se mu to povedlo 26. října 2003 v zápase proti Chrudimi, kterou Nymburk díky Jágrovým gólům porazil 2:0. Od té doby nymburský útočník na podobný úspěch čekal. A dočkal se tuto neděli v utkání s Táborem.

13. 12. 2005

Kapitán Kos se těší na Vrchlabí

Kapitán nymburského hokejového týmu obránce Jiří Kos vstřelil v základní části soutěže dvě branky a na dalších šest přihrál.