Interview

Koncovku pozvedla první řada

Tomáš Netík: Potvrdila se předsezonní prognóza. Skupina Střed je velice vyrovnaná
Hokejisté Nymburka jsou po základní části druhé ligy na šesté pozici. O víkendu vstoupí do nadstavbové části sudá - lichá a čekají je zajímaví soupeři.

07. 12. 2005

Sirotek nastoupil letos poprvé, hned si připsal bod za asistenci

Hokejisté Nymburka vyhráli v posledním kole základní části druhé ligy na svém ledě nad celkem Strakonic. K výhře 2:0 přispěl i útočník Jaroslav Sirotek, který hrál letos poprvé v soutěžním utkání. Šest měsíců chyběl kvůli zranění.

Lukeš to chtěl dát mezi betony

Běžela poslední minuta základní hrací doby utkání Benátky - Nymburk. Na ukazateli svítil nerozhodný stav 3:3 a nedávno uzdravený kanonýr nymburského týmu Václav Lukeš se ocitl sám před brankářem. Jenže nedal. Vítěze nakonec neurčilo ani prodloužení.

04. 12. 2005

Pavel Kremina v krátkém rozhovoru

Brankář Pavel Kremina odpověděl na několik otázek.

30. 11. 2005

Bednář: Plodka a Pešána musíme zadusit v zárodku

Dnes se od 18 hodin nymburští hokejisté představí v dalším kole druhé hokejové ligy na ledě lídra tabulky ve Vrchlabí. To doposud neztratilo v domácím utkání ani bod. Změnit se to pokusí hráči Nymburka.

23. 11. 2005

rozhovory po derby Kolín - Nymburk

Josef Malý, Martin Turinský, Jakub Král, Radek Jágr a trenéři František Kalivoda a Stanislav Bednář komentují derby

Nymburk bude spoléhat na své zbraně

V tabulce je od sebe dělí dvacet bodů a šest příček. Přesto se jedná o šlágr kola. Řeč je o hokejovém derby Kolína a Nymburka, které se hraje dnes od 17 hodin na kolínském zimním stadionu. Na nymburské střídačce bude stát po boku trenéra Tomáše Netíka jeho asistent Stanislav Bednář, který Kolínské velmi dobře zná. V dresu Kozlů sám hrál a v týmu působil také jako trenér. A jak vidí on dnešní derby?

20. 11. 2005

Benátecký trenér Aleš Vladyka: Ze závěru jsem rozladěný

V hokejovém derby II. ligy skončilo utkání Nymburk - Benátky dělbou bodů výsledkem 1:1 i po prodloužení. Benátky si tak až na desátý pokus odvezli z Nymburka bod. Předchozích devět zápasů v celé historii vyhrál Nymburk.