Interview

Gólman Novák: Bylo těžké zasáhnout do zápasu

Za zraněného Pavla Kreminu musel ve třetí třetině nastoupit sparťanský junior Marek Novák, který v pátek oslaví teprve devatenácté narozeniny.

09. 02. 2005

Kosejk: Klatovy hrály nečistě

S vítězstvím byl obránce první formace Milan Kosejk spokojen, s hrou soupeře nikoliv.

Langer zasáhl až do třetí třetiny

Více než měsíc se kvůli pracovnímu vytížení nepostavil nymburský útočník Nikola Langer na led a nyní po jednom tréninku zasáhl rovnou do play off.

Nymburk není neporazitelný, říká klatovský kouč Pata

"Nymburk rozhodně nepatří mezi neporazitelné soupeře. Jeho herní kádr je stejný jako vloni, takže šance jsou na obou stranách stejné," řekl po pondělním utkání Pata. Ten byl s výkonem svých svěřenců po zápase spokojen.

Pavlové už letos nenastoupí

Dvě zranění. To je bilance v nymburském týmu po prvním utkání play off. V letošní sezoně si pravděpodobně nezahraje brankářská jednička Pavel Kremina a na 6 až 8 týdnů je mimo hru obránce Pavel Bartoníček.

Petrák: V Nymburce jsou hráči do hokeje zapálení víc než v Kolíně

Vítaným zpestřením a hlavně prodloužením sezony je pro hokejového útočníka Michala Petráka angažmá v Nymburce.

Netík: Jedenáct kol jsme nepoznali porážku, což se nikdy před tím nepovedlo

Trenér nymburských hokejistů Tomáš Netík hodnotí dosavadní odehranou část sezony."V úvodu sezony jsme hráli velice kvalitní a pohledný hokej. Vytvořil se tým, který jedenáct kol nepoznal porážku, což se nám dosud nikdy v historii nepovedlo. Postupně však došlo k poklesu formy, což se ovšem nevyhne v průběhu sezony žádnému mužstvu a na konci podzimu i ke změnám kádru," řekl Netík.

05. 02. 2005

Valent: Fanoušci vytvořili fantastickou atmosféru

Spokojeností zářil po zápase s Jabloncem brankář Michal Valent. Poprvé v letošní sezoně zastoupil v dresu Nymburka brankářskou jedničku Pavla Kreminu a hned vychytal čisté konto. Navíc proti prvnímu týmu tabulky.

Bednář: Prostě se nám na Děčín nedaří

Smířit s další prohrou s Děčínem se musel kouč Nymburka Stanislav Bednář. V letošní sezoně uhrál s tímto soupeřem 2 body. Nejprve remizoval doma 1:1, poté v Děčíně podlehl 1:5, pak na jeho ledě prohrál 1:3 a nyní podlehl doma 1:2 v prodloužení.

28. 01. 2005

Posila z Kolína dala gól

Dvě posily z Kolína už měl k dispozici v zápase proti Děčínu kouč Nymburka Stanislav Bednář. Centr Michal Petrák hrál ve třetí řadě spolu s Culkou a Vancem a Malý hrál vedle Dvořáka a Krále.

« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | »