1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Bednář: Chceme rozhodnout na začátku utkání

18. 12. 2004

Další zápas nadstavbové části druhé hokejové ligy sudá - lichá čeká nymburské hokejisty zítra. Na svém ledě přivítají od 17 hodin celek pražské Kobry.

Další zápas nadstavbové části druhé hokejové ligy sudá - lichá čeká nymburské hokejisty zítra. Na svém ledě přivítají od 17 hodin celek pražské Kobry.
Nymburk bude chtít navázat na úspěšný duel v Sokolově, kde vyhrál 6:4. Vydařila se mu hlavně první dvacetiminutovka. "Hráli jsme jednoduše a v pohybu. Oproti jiným zápasům se nám dařilo proměňovat vypracované šance a ze sedmi jsme čtyři proměnili. Zápas jsme dobře rozehráli," hodnotil prvních dvacet minut kouč Nymburka Stanislav Bednář.
Zápas se povedl Václavu Lukešovi, který dal už v první třetině hattrick. "Dát za několik minut tři góly, to je velmi dobré," pochválil svěřence kouč.
Pak ale přišel výpadek a v závěru se Nymburk strachoval o výsledek. Langerova pojistka přišla při závěrečné power play domácích. "Byli jsme málo aktivní v prostřední části. Ale ve třetí třetině jsme hráli s přehledem a šli za vítězstvím," uvedl šéf nymburské lavičky.
Zítra čeká na Nymburk Kobra. Jaký našli trenéři recept na tohoto soupeře? "Chceme co nejdříve rozhodnout. Hrajeme doma a jsme v takové pohodě, že by nás mohlo jen máloco rozhodit," věří Bednář, který však zná silné zbraně soka. "Kobra je nepříjemný soupeř, který dobře bruslí. Jsou důrazní a dotěrní. Záležet bude na začátku střetnutí, ten je vždy důležitý."

převzato z Nymburského deníku
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace