1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Bednář: Prostě se nám na Děčín nedaří

28. 01. 2005

Smířit s další prohrou s Děčínem se musel kouč Nymburka Stanislav Bednář. V letošní sezoně uhrál s tímto soupeřem 2 body. Nejprve remizoval doma 1:1, poté v Děčíně podlehl 1:5, pak na jeho ledě prohrál 1:3 a nyní podlehl doma 1:2 v prodloužení.

Smířit s další prohrou s Děčínem se musel kouč Nymburka Stanislav Bednář. V letošní sezoně uhrál s tímto soupeřem 2 body. Nejprve remizoval doma 1:1, poté v Děčíně podlehl 1:5, pak na jeho ledě prohrál 1:3 a nyní podlehl doma 1:2 v prodloužení.
"Prostě se nám na Děčín nedaří," řekl po zápase nymburský trenér. Jeho svěřenci se dostali do vedení, jenže Děčín okamžitě vyrovnal a v prodloužení si díky šťastnému gólu zajistil ještě jeden bod navíc.
"Byl to rušný zápas. Děčín je nepříjemný soupeř a nám se na něj špatně hraje. Oni hrají jednoduchý a také důrazný hokej," zhodnotil Bednář. Naopak velmi spokojený byl po zápase trenér Děčína Radomír Mikeš.
"Nám se na Nymburk letos daří. Loni v play off jsme mu nedali ani gól a teď se to obrátilo. V posledních šesti zápasech jsme vyhráli, takže jsme jeli do Nymburka v pohodě," řekl trenér Severočechů.
"Zápas byl vyrovnaný a v prodloužení se k nám přiklonilo štěstí. O svém vítězství jsme mohli rozhodnout ale mnohem dřív," myslí si Mikeš. Podle Bednáře bylo klíčové neproměnění přesilovek.
"Nesehráli jsme je dobře," je si vědom kouč Nymburka.
"Navíc nám vzalo hodně sil oslabení ve třetí třetině," řekl Bednář. To totiž dostal nymburský Král trest pět minut plus do konce zápasu a dvě minuty před vypršením pětiminutovky dostali domácí ještě "dvojku".
"Byl to blbý faul. Nemělo by se to stát. Nebyl v tom úmysl. Kdybych ale nezvedl ruce já, bylo by to opačně," řekl Král, jenž bude Nymburku chybět v dalším zápase v Klášterci kvůli disciplinárnímu trestu.
"Král dostal na Hvězdě trest do konce zápasu a po druhém takovém trestu nesmí hráč v následujícím zápase nastoupit," řekl vedoucí nymburského družstva Jaroslav Vlasák. Spokojeně se po zápase tvářil děčínský hráč s číslem devatenáct. Daniel Volráb odehrál v dresu Nymburka jednadvacet zápasů, v nichž si připsal 14 kanadských bodů. Nyní "válí" v Děčíně a od doby, kdy tam odešel, se poprvé vrátil do Nymburka a hned z toho byl gól na 1:1.
"Byla to situace tři na dva. Zavřel jsem oči, pustil to tam a byl z toho gól," usmíval se po zápase Volráb.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace