Dominik Tregl je zpět

07. 02. 2012

Velký podíl na vítězství nad Břeclaví měl nymburský útočník Dominik Tregl, který se do sestavy vrátil po dvouzápasové pauze, zaviněné zraněním. Spolu s Jiřím Martincem vstřelil v utkání hned dvě branky.

Dominiku jak se vám po jedenácti dnech od zranění, které jste utrpěl v Jindřichově Hradci hrálo?
Hrálo se mi dobře, zranění mě nijak neomezovalo.
Kromě otřesu mozku jste utrpěl zranění obličeje. Mezi nosem a pusou, kde jste měl roztrženu kůži vás nyní zdobí velká jizva, neuvažoval jste, že nastoupíte s mřížkou?
Chvíli jsem nad tím přemýšlel, ale protože mě to už nebolí, tak jsem nastoupil bez mřížky.
Jak byste zhodnotil utkání s Břeclaví?
Ze začátku to moc dobře nevypadalo. V úvodu druhé třetiny vstřelil rychlý gól Martinec a pak přidal třetí gól Tondr. Myslím, že po druhé třetině už bylo rozhodnuto.
Jak byste popsal své dvě trefy v utkání? Zvyšoval jste na 4:0 a 6:0.
Při mém prvním gólu se ke mě dostal puk od Davida Sema.  Z otočky jsem objel ležícího hráče a gólmanovi jsem to dal pod lapačku. U druhého gólu nahrával od modré Jirka Drak mezi kruhy na Martina Šimka. Ten pak přihrál mě a já jsem tentokrát střelou přes vyrážečku pod břevno vstřelil svoji druhou branku.
Ve druhé třetině jste se dlouho bránili v oslabení, když váš spoluhráč Petr Weiss seděl na trestné. Jak jste zvládli šestiminutové oslabení?
Stálo to hodně sil. Tohle si hráč nemůže dovolit. Naštěstí jsme to ale ubránili, pak dal Martin Tondr na 3:0 a bylo hotovo.
Konec základní části se blíží. Zbývá sehrát poslední dva zápasy. Koho byste si přál do play off?
Do play off bych si přál Kolín. Byly by to určitě vyhrocené zápasy a určitě by byla stejně jako v loňském roce parádní atmosféra.