1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Hokejistům chybí poslední krok

11. 02. 2005

Také ve druhém zápase 1. kola play off druhé hokejové ligy dokázal Nymburk Klatovy porazit.

Také ve druhém zápase 1. kola play off druhé hokejové ligy dokázal Nymburk Klatovy porazit.
Kose "zdobí" stehy
V prvním utkání na domácím ledě doplatil Nymburk na tvrdou hru soupeře dvěma zraněními, ve druhém zápase to nebylo o nic lepší. Tentokrát skončil v nemocnici obránce Kos, kterého "zdobí" několik stehů na bradě. "To co jsme čekali, se vyplnilo," narážel na nečistou hru soupeře nymburský kouč Stanislav Bednář.
Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale tak jednoduché to nebylo. Hosté z Nymburka dokonce prohrávali, pak ale získali půdu pod nohama a byli lepším týmem. "Rozhodlo hlavně to, že jsme hráli velice zodpovědně, trpělivě a disciplinovaně a že jsme dokázali ustát nedovolené ataky soupeře," pochválil svěřence Bednář. "Šli jsme jasně za svým cílem.
Chtějí čas na oddych
Už dnes mohou mít hokejisté NED Hockey postup v kapse. Stačí, aby klatovský celek porazili i potřetí v řadě. V obou dosavadních střetnutích dokázali dát Nymburští sokovi pět branek. "Je potřeba udělat ten poslední krok. Budeme chtít samozřejmě vyhrát, doma je to povinnost. Ale stát se může všechno," varuje kouč. "Měli bychom však poté týden volno a tedy i čas na regeneraci.

Převzato z Nymburského deníku
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace