1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Jan Kadeřábek: Dnešní oslava bude velká

30. 01. 2008

Hlavním hrdinou zápasu Nymburk – Jablonec byl Jan Kadeřábek. Ten totiž vstřelil v zápase dva góly.

Mohl bys zhodnotit dnešní utkání?
Myslím si, že to nebyl zrovna zápas z těch nejpovedenějších. Sami diváci viděli, že ve třetí třetině v posledních deseti minutách jsme byli hodně rádi, že jsme nedostali gól. Jarda Jágr opět zaúřadoval. Ještě že ho v té bráně máme. Doufám, že nám ho nepustí pryč, protože bez něj by to asi nešlo. Zase to zamknul, jak říká.
V dnešním zápase se ti podařilo dvakrát skórovat, mohl bys svoje trefy blíž popsat?
První gól padl hned při našem druhém střídání. Olda Nýč výborně napadl beka soupeře, sebral mu puk a nahrál mi mezi kruhy. Já jsem podél nohy brankáře vystřelil a spadlo to tam. Druhý gól to byla suprově sehraná přesilovka. Celý zápas jsme si s Oldou Nýčem říkali, že to takhle sehrajem. Celý zápas se nám to nepovedlo a až na konci zápasu se to podařilo a byl z toho vítězný gól.
Po gólu Václava Dvořáka do opuštěné jablonecké klece se na ledě málem strhla bitka. Můžeš říct co se stalo a co tě tak vyprovokovalo, že tě museli rozhodčí držet?
Venca Dvořák, poté co dal gól do prázdný branky, byl naražen sprostě na mantinel a z toho vlastně vznikla ta mela. Přijel tam provokatér Jankových, se kterým jsem si vyměnil pár názorů. On mě potom hokejkou bodnul do zubů, což mě trošku nastartovalo. Musím říct, že má štěstí, že mě držel rozhodčí, protože jinak by to pro něj asi dopadlo hodně špatně.
Myslíš, že bys ho porazil?
Stroprocentně :-) 
Jak bude vypadat oslava dnešního vítězství?
Dnešní den to je dvojnásobná oslava. Vítězství, navíc podložené mými dvěma góly. K tomu se dnes narodil našemu spoluhráči Honzu Vondrlíkovi kluk, takže dnes to bude asi velký. Dnešní vítězství a góly byly hlavně pro malého Denise.
V neděli hrajete opět doma, když přivítáte Řisuty. Co od zápasu očekáváš?
Očekávám od toho jednoznačně výhru, protože v Řisutech to byl hrozně smolný zápas. Řisuty mi nepřišly nijak extra dobrý a věřím tomu, že je v neděli porazíme.    

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace