1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Klatovský trenér Pata: Nymburk byl tentokrát lepší

15. 02. 2005

Klatovský deník dne 14.2. 2005: Zklamání společně se svými svěřenci prožíval po pátečním prohraném zápase v Nymburku trenér druholigových hokejistů SHC Promotion One Klatovy Zdeněk Pata. Navíc jej rozzlobilo nezvládnutí zápasu ze strany pořadatelů.

Zklamání společně se svými svěřenci prožíval po pátečním prohraném zápase v Nymburku trenér druholigových hokejistů SHC Promotion One Klatovy Zdeněk Pata. Navíc jej rozzlobilo nezvládnutí zápasu ze strany pořadatelů.
"Zápas skončil až v půl desáté večer. Někdo z diváků hodil na led dýmovnici a utkání bylo na hodinu přerušeno," uvedl klatovský kouč. Ani do konce utkání neměli hostující hráči z Klatov klid. V poslední minutě utkání přistál na klatovské střídačce kelímek s pivem, a protože se vedení týmu obávalo o hráče, požádalo o ukončení zápasu. Nakonec se ale kapitáni obou celků dohodli, že se zápas dohraje.
Skutečnost, že nymburský protivník byl lepší, trenér Pata připustil.
"Nymburští dávali góly, my jsme nedokázali proměňovat šance," řekl Pata. V klatovské sestavě i tentokrát chyběl nemocný Štěrba, který neodehrál ani jeden z trojice zápasů playoff. S nemocí se v pátek potýkal také Štefl a navíc ani brankář Pospíšil nebyl ještě zcela vyléčený, proto jej ve 26. minutě vystřídal Přerost.
I přes neúspěšné tažení v playoff, které páteční prohrou ukončilo letošní hokejovou sezonu pro druholigový celek, se chtějí hráči společně s vedením celku s fanoušky rozloučit.
Chystají zakončení sezony spojené s poděkováním fanouškům a divákům, které se uskuteční v úterý 15. února od 18.00 hodin na klatovském zimním stadionu.

Převzato z Klatovského deníku
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace