1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Kouč Vrabec: Měli jsme získat tři body

22. 01. 2009

Nymburský trenér Petr Vrabec byl nakonec spokojený se dvěma body. I když měl jeho celek podle jeho názoru získat v zápase s Trutnovem v klidu všechny body.

Hokejisté Nymburka sehráli další druholigové utkání na svém ledě. Hostili tým Trutnova. Svěřenci trenéra Petra Vrabce sice vyhráli 4:3, ale až po prodloužení. Získali tak dva body a v tabulce skupiny Západ jim patří desátá pozice.

„Z diváckého pohledu musím říct, že jsme dnes hráli na jednu branku. Na druhou stranu jsme ale soupeři dovolili několikrát rychlý protiútok dva na jednoho,“ všiml si kouč Nymburka Petr Vrabec. „Bylo to dáno tím, že jsme vpředu občas zaváhali,“ pronesl nymburský kormidelník.

Trutnov se hlavně soustředil na bránění a vyrážel do brejků. „Hráči soupeře nehráli nic jiného, než že bránili a když měli puk, vzali ho a vyhodili ven ze třetiny s tím, že někdy jim to spadlo na hokejku a byl z toho brejk. Do takto přehuštěné obrany se hraje hrozně špatně,“ uvedl Vrabec.

Domácí hokejisté dvakrát vedli, pak prohrávali, ale před třetí sirénou srovnali. A poté rozhodli v prodloužení. „Bylo to pro nás hodně těžké utkání a za stavu, kdy jsme dokonce prohrávali, tak musíme být rádi, že jsme aspoň získali dva body v prodloužení. Pokud se však podívám na průběh utkání, měli jsme suverénně získat body všechny tři,“ litoval kouč Nymburka. „Měli jsme spousty šancí, bohužel jsme je nedávali a promarnili jsme jich takové množství, které nebudeme mít třeba v dalších pěti zápasech. Před zápasem jsme určitě chtěli tři body, takže zisk pouze dvou je určité zklamání. Tři naši hráči dostali desetiminutové osobní tresty, a tak se do hry dostali také mladí nymburští junioři,“ uzavřel hodnocení Vrabec.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace