1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Lukáš Král: S největší pravděpodobností zůstanu v Nymburce

04. 01. 2006

Vedoucí celek druhé ligy střed Vrchlabí se o vánoční přestávce zajímal o nymburského Lukáš Krále.

V současné době nejlepší tým druhé ligy skupiny střed Vrchlabí rozhodil své sítě v Nymburce. Před play off a baráží o první ligu, kterou by si tým z Krkonoš chtěl zahrát, se Vrchlabí zajímalo o druhého nejproduktivnějšího hráče soutěže Lukáše Krále. Za Krále chtělo vedení nymburského klubu tři útočníky, jednání však nakonec ztroskotala.
"Vrchlabí projevilo zájem těsně před Vánocemi. Za Krále jsem chtěl adekvátní náhradu v podobě tří útočníků, ale to by nám Vrchlabí ani nabídnout nemohlo. Nakonec došlo k tomu, že sám hráč zhodnotil náročnost jeho práce a cestování, které by musel absolvovat a jednání skončila," řekl prezident nymburského klubu Tomáš Netík. To potvrdil i Král, který tak po říjnovém zájmu prvoligového Hradce Králové dostal letos druhou nabídku.
"Sešlo se to všechno dohromady. Jednak se kluby nedohodly a i já, když jsem vše zvážil, rozhodl jsem se zůstat v Nymburce," řekl útočník, který absolvoval dva tréninky v Liberci, kam jezdí krkonošský tým trénovat. Král tedy zůstane do konce sezony v Nymburce.
"S největší pravděpodobností to tak bude," dodal centr nymburské první formace.

Převzato z Nymburského deníku, autor Tomáš Koníček

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace