1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Petrák: V Nymburce jsou hráči do hokeje zapálení víc než v Kolíně

09. 02. 2005

Vítaným zpestřením a hlavně prodloužením sezony je pro hokejového útočníka Michala Petráka angažmá v Nymburce.

Vítaným zpestřením a hlavně prodloužením sezony je pro hokejového útočníka Michala Petráka angažmá v Nymburce. Dvaadvacetiletý kladenský odchovanec načal letošní ročník druhé ligy v Kolíně, který se však potřetí za sebou neprobojoval do play - off. Pustil proto své opory na hostování do lepších klubů. Petrák se okamžitě stal v novém týmu platnou posilou a v pondělí přispěl jedním gólem a dvěma přihrávkami k důležité výhře Nymburka nad celkem Klatov v prvním kole play - off.

"Utkání se mi povedlo. Hlavní je ale úspěch týmu," řekla po zápase posila z Kolína."Odveta bude těžká. Čekám tvrdý zápas," myslí si Petrák o druhém utkání. V Kolíně měl trochu jinou úlohu. Tam byl zvyklý hrát centra první řady. V Nymburce však šéfuje až třetí formaci. Jako degradaci to však nebere.
"Tak to vůbec neberu. Přišel jsem do zaběhnutého týmu a jsem rád, že hraju. Je mi jedno, kde. Plním si stanovené úkoly, to je nejdůležitější," tvrdí Petrák, který má o rozdílu mezi kádrem Kolína a Nymburka jasno."Spousta věcí je rozdílná. V Nymburce je na každém hráči vidět chuť do hokeje, která v Kolíně občas některým scházela. Alespoň tak mi to připadalo". V Kolíně byl Petrák z Kladna na hostování, totéž platí i o Nymburku. Na příští sezonu má už několik nabídek."Konkrétní nebudu," řekl Petrák, který přiznal, že nabídka přišla i z první ligy.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace