Mistrovské zápasy

HC Sokolov - NED Hockey Nymburk 8:0 (0:0, 2:0, 6:0)

Ani ve 3. zápase 1. kola play off nedokázali nymburští hokejisté svého soupeře porazit a z play off tak jsou vyřazeni. Hned v úvodu zápasu jel Stehlík sám na gólmana domácích, ve 34. minutě si tentýž hráč nájezd zopakoval tentokrát za nařízené trestné střílení, ani jednou ale proti bývalému brankáři extraligových Karlových Varů neuspěl. Krátce po neproměněném trestném střílení nymburští dvakrát inkasovali, na začátku třetí třetiny pak domácí vstřelili další dva góly a hosté rezignovali. Necelé dvě a půl minuty před koncem, po sedmém inkasovaném gólu vystřídal Kroftu v brance Nymburka Mašek, i on ale těsně před koncem inkasoval. Nymburští tak byli z play off vyřazeni ve třech zápasech s poměrně nelichotivým skóre 1:17.

07. 03. 2019

NED Hockey Nymburk - HC Baník Sokolov 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

Ani ve druhém zápase prvního kola nedokázali nymburští hokejisté svého soupeře porazit a prohráli.

05. 03. 2019

HC Sokolov - NED Hockey Nymburk 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

V 1. zápase 1. kola play off prohráli nymburští hokejisté na ledě Sokola. Nymburk nastoupil do play off oslaben o tři hráče stabilní sestavy. Místo nich se v sestavě objevilo pět mladíků, kteří ovšem v sezóně za Nymburk prakticky nenastupovali. Rozhodujícím momentem byla vždy druhá minuta z každé třetiny. Nymburští totiž nezachytili nástup ani do jedné ze tří třetin a vždy ve druhé minutě od úvodní buly inkasovali.

03. 03. 2019

NED Hockey Nymburk - SC Kolín 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)

Ve 41. kole druhé hokejové ligy prohráli nymburští hokejisté na domácím ledě s Kolínem.
Velmi slušně zaplněný nymburský zimní stadion byl svědkem vyrovnané bitvy, ve které šlo o hodně. Oba týmy totiž bojovaly o konečné třetí místo v tabulce, čímž by se v prvním kole play off vyhnuly suverénnímu Sokolovu, který vyhlásil postup do 1. ligy.

23. 02. 2019

HC Letci Letňany - NED Hockey Nymburk 2:3sn (0:0, 0:2, 2:0 - 0:0 - 0:1)

Ve 40. kole druhé ligy zvítězili nymburští hokejisté na nájezdy na ledě Letňan. Po první bezgólové třetině se dvakrát trefil v prostřední části nymburský Josefus. Hosté však dvoubrankový náskok v závěrečné periodě neudrželi a domácí srovnali. Do konce zápasu ani v následném prodloužení gól nepadl a tak rozhodly nájezdy. Rozhodující trefu si připsal Aleš Knesl.

16. 02. 2019

NED Hockey Nymburk - HC Rodos Dvůr Králové nad Labem 4:8 (1:4, 1:1, 2:3)

Po sedmi výhrách v řadě skončila nymburská série vítězných zápasů. Nymburští hokejisté vstoupili do utkání velmi vlažně a čtyři góly v jejich síti v první třetině prakticky rozhodli o porážce.

13. 02. 2019

NED Hockey Nymburk - HC Kobra Praha 5:4p (1:2, 2:0, 1:2 - 1:0)

V zápase 38. kola porazili nymburští hokejisté tým pražské Kobry a posedmé za sebou tak zvítězili, i když tentokrát až v prodloužení.

09. 02. 2019

HC Trutnov - NED Hockey Nymburk 2:4 (1:1, 0:0, 1:3)

Ve 37. kole druhé ligy zvítězili hokejisté Nymburka na ledě Trutnova. Nymburští hokejisté si připsali šestou výhru v řadě a vítězstvím nad přímým konkurentem v tabulce udělali důležitý krok k definitivní účasti v play off. Navíc díky zaváhání Kolína se na Kolín bodově dotáhli a útočí tak na výhodnější třetí pozici v tabulce.

07. 02. 2019

SHC Klatovy - NED Hockey Nymburk 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)

Ve 36. kole druhé ligy potvrdili nymburští hokejisté skvělou formu posledních dní a po vítězství v Klatovech si připsali pátou výhru v řadě.