Mistrovské zápasy

NED Hockey Nymburk - HC Děčín 9:1 (1:1, 3:0, 5:0)

2537-2332.JPG

Ve 22. kole druhé hokejové ligy rozdrtili Nymburští hokejisté v domácím prostředí Děčín a svému soupeři nadělili pěknou Vánoční nadílku v podobě devíti inkasovaných gólů.

18. 12. 2013

HC Stadion Vrchlabí - NED Hockey Nymburk 9:4 (2:2, 3:1, 4:1)

2534-2327.JPG

Ve 21. kole druhé hokejové ligy utrpěl Nymburk debakl na ledě Vrchlabí. Ještě krátce před koncem druhé třetiny držel Nymburk vyrovnaný stav, pak však stavidla obrany povolila a nymburští nakonec mohli být rádi, že neinkasovali potupnou desítku.

14. 12. 2013

NED Hockey Nymburk - HC Milevsko 2010 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Ve 20. kole druhé hokejové ligy vyhrál Nymburk doma nad posledním týmem tabulky Milevskem. Po vyrovnaném průběhu rozhodla o výsledku závěrečné dvacetiminutovka, ve které vstřelili domácí hokejisté dvě branky.

07. 12. 2013

HC Lední Medvědi Pelhřimov – NED Hockey Nymburk 3:4 pp (0:0, 1:2, 2:1 – 0:1)

V 19. kole druhé hokejové ligy zvítězil v prodloužení Nymburk na ledě Pelhřimova. Šedesát minut druholigového střetnutí mezi hokejisty Nymburka a Pelhřimova vítěze nenašlo. Zápas skončil v základní hrací době nerozhodně 3:3 a na řadu přišlo prodloužení. Na začátku čtvrté minuty rozhodl o dvou bodech pro Nymburk Dulovec.

04. 12. 2013

SC Kolín - NED Hockey Nymburk 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

V 18. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk na ledě Kolína.

30. 11. 2013

HC Draci Bílina – NED Hockey Nymburk 3:4 sn (1:1, 1:0, 1:2 – 0:0 – 0:1)

V 17. kole druhé hokejové ligy vyhrál Nymburk na samostatné nájezdy na ledě Bíliny. První dvě části byli hosté lepší, svého soka přestříleli, ale recept na brankáře Nechvátala, který přestože působil dosti nejistým dojmem, najít nedokázali. Až ve fantastickém závěru se konečně podařilo hostům domácího fantoma dvakrát překonat a vyrovnat skóre. V nájezdech si pak nymburští připsali bonusový bod navíc.

27. 11. 2013

NED Hockey Nymburk – HC Moravské Budějovice 2005 7:2 (3:0, 2:1, 2:1)

2486-2283.JPG

V 16. pokračování druhé hokejové ligy porazil Nymburk doma vysoko Moravské Budějovice. Po nepřesvědčivých výkonech týmu v poslední době se rozhodli trenéři něco změnit, a tak poprvé v letošní sezóně nastoupil v brance Nymburka Roman Matoušek a vedl si skvěle. I jeho zásluhou nymburští hokejisté zvítězili.

24. 11. 2013

HC Řisuty – NED Hockey Nymburk 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

V 15. kole druhé hokejové ligy prohráli nymburští hokejisté na ledě Řisuty. Nymburk poprvé v sezóně nevstřelil ani gól.

17. 11. 2013

NED Hockey Nymburk - SKLH Žďár nad Sázavou 4:5 (2:1, 0:3, 2:1)

2462-2260.JPG

Ve 14. kole druhé hokejové ligy Nymburk opět v domácím prostředí prohrál. Tentokrát byl nad síly Nymburka Žďár nad Sázavou. O výsledku zápasu rozhodla prostřední třetina, ve které domácí třikrát inkasovali.

09. 11. 2013

HC Kobra Praha - NED Hockey Nymburk 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Ve 13. kole druhé hokejové ligy vyhrál Nymburk na ledě Kobry Praha. Nymburský brankář Pavel Bílek ani jednou neinkasoval a připsal si tak první čisté konto v sezóně.