Mistrovské zápasy

HC Vlci Jablonec - NED Hockey Nymburk 4:3 (2:0, 2:1, 0:2)

Druholigoví hokejisté Nymburka sehráli další střetnutí skupiny Západ na ledě Jablonce nad Nisou. Zde prohráli po nepovedených prvních dvou třetinách o jeden gól, i když v závěru sahali po vyrovnání.

15. 01. 2014

NED Hockey Nymburk – KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

2592-2384.JPG

Ve 26. kole druhé hokejové ligy zvítězil Nymburk doma nad Jindřichovým Hradcem. Jedním z hlavních strůjců vítězství byl brankář Pavel Bílek, který ani jednou neinkasoval a v letošní sezóně vychytal již podruhé čisté konto. Vedle výborného Bílka to byl především kolektivní a trpělivý výkon celého týmu, který slavil úspěch nad nepříjemných soupeřem.

12. 01. 2014

HC Tábor – NED Hockey Nymburk 5:4 sn (1:2, 3:1, 0:1 – 0:0 – 0:0)

V dalším pokračování druhé hokejové ligy prohráli nymburští hokejisté až v nájezdech na ledě třetího Tábora. Nymburský prapor táhl především zkušený útočník Lukáš Král, jenž byl u všech branek svého mužstva. Tři góly dal sám, u jedné asistoval.

08. 01. 2014

NED Hockey Nymburk – HC Klatovy 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

2556-2351.JPG

Ve 24. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk v domácím prostředí s týmem Klatov.
Domácí nevstoupili do nového roku vůbec dobře a po ostudném výkonu prohráli s týmem ze suterénu tabulky. Předzápasové prognózy hovořily jasně. Postavení týmů v tabulce (8. Nymburk, 15. Klatovy), dosavadní bodový zisk Klatov na hřištích soupeřů (3 body), vzájemná historická bilance (14:4 na zápasy), téměř kompletní sestava nymburských (z Benátek přijel Maďar, z juniorky Pardubic Poulíček a Voženílek), to vše hovořilo ve prospěch domácích. Snaživý výkon klatovských však všechny prognózy zboural a zaslouženě slavil úspěch. Naopak z výkonu domácích hokejistů panovalo po skončení zápasu velké rozčarování.

05. 01. 2014

NED Hockey Nymburk - HC Děčín 9:1 (1:1, 3:0, 5:0)

2537-2332.JPG

Ve 22. kole druhé hokejové ligy rozdrtili Nymburští hokejisté v domácím prostředí Děčín a svému soupeři nadělili pěknou Vánoční nadílku v podobě devíti inkasovaných gólů.

18. 12. 2013

HC Stadion Vrchlabí - NED Hockey Nymburk 9:4 (2:2, 3:1, 4:1)

2534-2327.JPG

Ve 21. kole druhé hokejové ligy utrpěl Nymburk debakl na ledě Vrchlabí. Ještě krátce před koncem druhé třetiny držel Nymburk vyrovnaný stav, pak však stavidla obrany povolila a nymburští nakonec mohli být rádi, že neinkasovali potupnou desítku.

14. 12. 2013

NED Hockey Nymburk - HC Milevsko 2010 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Ve 20. kole druhé hokejové ligy vyhrál Nymburk doma nad posledním týmem tabulky Milevskem. Po vyrovnaném průběhu rozhodla o výsledku závěrečné dvacetiminutovka, ve které vstřelili domácí hokejisté dvě branky.

07. 12. 2013

HC Lední Medvědi Pelhřimov – NED Hockey Nymburk 3:4 pp (0:0, 1:2, 2:1 – 0:1)

V 19. kole druhé hokejové ligy zvítězil v prodloužení Nymburk na ledě Pelhřimova. Šedesát minut druholigového střetnutí mezi hokejisty Nymburka a Pelhřimova vítěze nenašlo. Zápas skončil v základní hrací době nerozhodně 3:3 a na řadu přišlo prodloužení. Na začátku čtvrté minuty rozhodl o dvou bodech pro Nymburk Dulovec.

04. 12. 2013

SC Kolín - NED Hockey Nymburk 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

V 18. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk na ledě Kolína.

30. 11. 2013

HC Draci Bílina – NED Hockey Nymburk 3:4 sn (1:1, 1:0, 1:2 – 0:0 – 0:1)

V 17. kole druhé hokejové ligy vyhrál Nymburk na samostatné nájezdy na ledě Bíliny. První dvě části byli hosté lepší, svého soka přestříleli, ale recept na brankáře Nechvátala, který přestože působil dosti nejistým dojmem, najít nedokázali. Až ve fantastickém závěru se konečně podařilo hostům domácího fantoma dvakrát překonat a vyrovnat skóre. V nájezdech si pak nymburští připsali bonusový bod navíc.