Mistrovské zápasy

NED Hockey Nymburk - HC Chotěboř 6:2 (0:0, 5:2, 1:0)

V 17. kole druhé ligy porazil Nymburk doma Chotěboř. Pro Nymburk je to už čtvrtá výhra v řadě. Chotěboř nastoupila do utkání s avizovanými posilami, ale ani tak se prvních bodů z venku nedočkala. Naopak vítězství domácích mohlo být ještě výraznější, když spousta dalších šancí zůstala nevyužita. Na druhou stranu je nutné přiznat, že i Blažíček v brance Nymburka musel předvést několik parádních zákroků.

21. 11. 2010

Spartak Pelhřimov - NED Hockey Nymburk 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

V 16. kole druhé hokejové ligy dokázal zvítězit Nymburk na ledě Pelhřimova.
Domácí sice dvakrát v utkání vedli, ovšem nymburští hokejisté dokázali dvakrát vyrovnat a nakonec se jim podařilo dovézt utkání do vítězného konce. Nymburk si tak připsal třetí vítězství v řadě.

17. 11. 2010

NED Hockey Nymburk - HC Trutnov 6:1 (2:0, 1:1, 3:0)

V 15. kole druhé hokejové ligy zvítězili nymburští hokejisté přesvědčivě nad týmem Trutnova. Výborný výkon předvedl nymburský brankář Blažíček a také útočník Kazatel, který vstřelil dvě branky.

14. 11. 2010

NED Hockey Nymburk - SKLH Žďár nad Sázavou 5:2 (0:1, 3:1, 2:0)

Ve 14. kole 2. hokejové ligy zvítězil Nymburk na domácím ledě nad týmem Žďáru nad Sázavou. Nymburští hokejisté už prohrávali v zápase nula dva, zásluhou zlepšeného výkonu ve druhé polovině zápasu však zaslouženě zvítězili.

10. 11. 2010

KLH Vajgar J. Hradec - NED Hockey Nymburk 4:2 (0:1, 2:1, 2:0)

Ve 13. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk na ledě jindřichohradeckého Vajgaru. Nymburk
byl sice polovinu zápasu lepším týmem, ovšem své šance nedokázal proměnit. Ve druhé půlce
zápasu domácí vyrovnali hru a nakonec otočili výsledek zápasu na svoji stranu.

07. 11. 2010

NED Hockey Nymburk - HC Milevsko 2010 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)

Ve 12. kole prohrál Nymburk na vlastním ledě s Milevskem. V sestavě Nymburka se po rok a půl dlouhé pauze zaviněné zraněním objevil Martin Turinský.

03. 11. 2010

NED Hockey Nymburk - SC Kolín 8:4 (3:1, 2:1, 3:2)

Druholigoví hokejisté načali zápasy 10. kola druhou čtvrtinu základní části. A hned na úvod oplatil Nymburk Kolínu porážku z prvního kola.

24. 10. 2010

NED Hockey Nymburk - HC Benešov 2:6 (1:2, 0:2, 1:2)

V 9. kole 2. hokejové ligy nestačili nymburští hokejisté na lídra tabulky Benešov.
V dresu Benešova se představili tři hráči, kteří v minulosti oblékli dnes Nymburka a hned dva z nich rozvlnili síť nymburské branky. Diváci byli svědky utkání velmi dobré úrovně. Benešov potvrdil svoji ofenzivní sílu, ke které navíc přidal i kvalitní obranu a zaslouženě zvítězil. Nymburk dokázal skórovat jen v početní převaze.

17. 10. 2010

HC Chotěboř - NED Hockey Nymburk 1:10 (0:2, 1:5, 0:3)

V osmém utkání letošní sezóny si nymburští hráči na ledě nováčka z Chotěboře otevřeli střelnici a přiváží domů 3 body za jednoznačnou výhru 1:10. Takovou kanonádu fanoušci Nymburka od svých hráčů nečekali. Nymburský gólman Robin Blažíček pustil za svá záda jediný gól a potvrdil tak fakt, že je pro Nymburk velkou posilou a oporou.

10. 10. 2010

NED Hockey Nymburk - Spartak Pelhřimov 5:4 (1:1, 1:1, 3:2)

V 7. kole 2. hokejové ligy zvítězil Nymburk doma nad Pelhřimovem.
Dvě třetiny to nebyl příliš zajímavý hokej a kdo se z diváků dostavil až na poslední dvacetiminutovku o moc toho nepřišel. Vše podstatné se totiž odehrálo až ve třetí třetině.