Mistrovské zápasy

NED Hockey Nymburk - HC Benešov 4:3 (0:1, 0:2, 4:0)

Ve 41. kole 2. hokejové ligy porazil Nymburk doma Benešov. Tak to tu letos ještě nebylo. Nymburští hokejisté předvedli fantastický závěr, během posledních deseti minut otočili vývoj skóre z 0:3 na 4:3 a zvítězili. V celé druholigové historii je to teprve druhá domácí výhra Nymburka nad Benešovem. Branku Benešova hájil Martin Hrubý, který letos chytal také jednou za Nymburk.

27. 02. 2010

TJ Stadion Kutná Hora - NED Hockey Nymburk 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Ve 40. kole druhé hokejové ligy zvítězil Nymburk na ledě Kutné Hory. Ani ve čtvrtém vzájemném zápase v této sezóně nevyhrál domácí tým. Závěr sezóny zastihnul nymburské hokejisty ve výborné formě. V zápase proti Kutné Hoře počtvrté za sebou vyhráli a stále se drží na dohled play off.

24. 02. 2010

NED Hockey Nymburk - HC Trutnov 3:2 pp (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)

Ve 39. kole 2. hokejové ligy porazil Nymburk v prodloužení Trutnov a uchoval tak malou naději na postup do play off.

20. 02. 2010

SC Kolín - NED Hockey Nymburk 3:5 (0:2, 1:1, 2:2)

Nymburk nečekaně zvítězil na ledě Kolína a veze si domů tři body. Kolín byl v utkání suverénně lepším týmem, přesto se vítězství nedočkal. Domácí hráči totiž nedokázali překonat fantastického Rückla více než třikrát, naopak kolínský brankář Blažek svůj tým nepodržel. Prakticky celý zápas byla převaha na straně Kolína. Domácí hráči bruslili, hráli tvrdě a aktivně. Naopak hosté nestíhali v ničem. Hra bez bruslení, bez jakéhokoliv náznaku agresivity a tvrdého souboje. Přesto si Nymburk veze domů vítězství.

17. 02. 2010

NED Hockey Nymburk - HC Kobra Praha 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)

Po sedmi porážkách v řadě v domácím prostředí si mohli nymburští hokejisté opět vychutnat pocit vítězství před vlastními fanoušky. Bez jednoho týdne po třech měsících totiž Nymburk doma opět zvítězil. Nymburští byli prakticky po celý zápas lepším týmem, jenže vinou špatné koncovky bylo utkání výsledkově dlouho vyrovnané.

13. 02. 2010

SKLH Žďár nad Sázavou – NED Hockey Nymburk 6:2 (1:0, 2:2, 3:0)

foto-sklh-zdar-nad-sazavou-410.JPG

Ve 36. kole druhé hokejové ligy podlehl Nymburk domácímu Žďáru. Nymburští hokejisté drželi 51 minut naději na dobrý výsledek, v 52. minutě však dvakrát inkasovali a bylo rozhodnuto.

07. 02. 2010

NED Hockey Nymburk - IHC Písek 3:4 sn (1:0, 1:3, 1:0)

Ve 35. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk doma s lídrem tabulky Pískem až na po samostatných nájezdech. Nymburští hokejisté konečně vydrželi po celý zápas poctivě bránit a výsledkem je překvapivý bod získaný proti vedoucímu týmu tabulky.

03. 02. 2010

KLH Vajgar Jindřichův Hradec - NED Hockey Nymburk 5:1 (1:0, 0:0, 4:1)

Ve 33. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk na ledě jindřichohradeckého Vajgaru. Ani napočtvrté nedokázali nymburští hokejisté nalézt recept na jihočeského soupeře a tak si domácí připsali letošní čtvrtou výhru ve vzájemných zápasech. Nymburk držel více než dvě třetiny naději na dobrý výsledek, v poslední části hry však inkasoval čtyři branky a prohrál.

27. 01. 2010

NED Hockey Nymburk - HC Pelhřimov 4:6 (1:0, 2:2, 1:4)

Ve 32. kole druhé hokejové ligy nestačili nymburští hokejisté na tým Pelhřimova.
Do branky se po třech zápasech vrátil v den svého svátku Zdeněk Rückl, ale ani on nedokázal prohře zabránit.

23. 01. 2010

HC Benešov - NED Hockey Nymburk 11:5 (3:5, 2:0, 6:0)

Kanonáda hokejistů Benešova se zastavila na jedenáctce. Nymburk sice vedl v Benešově 2:4 a 3:5, přesto nakonce inkasoval jedenáct branek a utržil tak jeden z největších debaklů v celé druholigové historii. Jedenáctibrankový příděl museli Nymburští hokejisté skousnout již podruhé v sezóně.