Mistrovské zápasy

NED Hockey Nymburk - HC Jablonec 5:4 (1:1, 3:1, 1:2)

Ve zřejmě nejlepším zápase sezóny dokázali nymburští hokejisté porazit pátý Jablonec.
Hokejová lahůdka. Tak by se dalo označit hokejové utkání mezi Nymburkem a Jabloncem. Zápas měl vynikající úroveň. Nechybělo nasazení, rychlost, důraz. Nymburk už vedl o tři branky hosté přesto dokázali vyrovnat. Na Nýčovu ránu už ale nedokázali odpovědět.

08. 03. 2009

HC Česká Lípa - NED Hockey Nymburk 2:7 (2:1, 0:2, 0:4)

Hokejisté Nymburka si pěkně zastříleli. V dalším díle druhé hokejové ligy změřili borci klubu NED Hockey Nymburk síly s týmem České Lípy v jeho ledové aréně. A zrodilo se překvapení. Hosté vyšli z duelu vítězně, když domácím nasázeli sedm gólů. Premiéru v nymburském dresu si odbyli Nymburáci Krejčík a Velechovský, kteří hrají juniorskou extraligu v Mladé Boleslavi.

04. 03. 2009

NED Hockey Nymburk – HC Baník Sokolov 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)

Na nymburské střídačce se poprvé objevil spolu s trenérem Petrem Vrabcem také trenér juniorů Pavel Bičiště, který bude společně s Vrabcem vést tým až do konce sezóny. Nymburští se proti Sokolovu, který přijel jen 13 hráči do pole, dlouho trápili, dvě a půl minuty však přeci jen Sem střelou od modré rozhodl o vítězství Nymburka.

01. 03. 2009

NED Hockey Nymburk - HC Junior Mělník 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)

V dalším zápase druhé ligy prohrál Nymburk doma s mužstvem Mělníka. Nymburští hokejisté podali jeden z nejslabších výkonů a poprvé v letošní sezóně nevstřelili v domácím zápase ani jeden gól.

22. 02. 2009

SC Kolín - NED Hockey Nymburk 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)

Ve 33. kole prohrál Nymburk na ledě Kolína, přestože měl první dvě třetiny mírnou převahu.

18. 02. 2009

NED Hockey Nymburk - HC Klášterec 2:3 (1:1, 1:0, 0:2)

V dalším zápase druhé ligy prohrál Nymburk doma s Kláštercem. Nymburku se proti Klášterci v letošní sezóně nedaří. Po prohře venku neuspěl ani v utkání hraném v domácím prostředí. Klášterec nastoupil do utkání posílen hned o sedm hráčů prvoligové Kadaně. Utkání bylo hodně vyrovnané, v poslední části hry však hosté dvěma brankami Stehlíka rozhodli o svém vítězství.

15. 02. 2009

HC ZVVZ Milevsko – NED Hockey Nymburk 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Ve 31. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk na ledě Milevska. Milevský led je pro Nymburské hokejisty zakletý. V celé druholigové historii totiž dokázal Nymburk vyhrát v Milevsku z 12 zápasů jen dvakrát. Také tentokrát odešel z ledu poražen. Jenže tentokrát se dala porážka akceptovat. Nymburk totiž odjížděl na zápas pouze s brankářem Rücklem brankářem, jehož kotník byl navíc v takovém stavu, že se sotva dostal do brusle. Brankář Jágr z důvodu zranění třísel přihlížel utkání jen z tribuny, junior Beneš také pro zranění třísel nemohl jet a třetí brankář juniorky Zemánek prostě nejel. Nymburk tak nastoupil do utkání s jediným brankářem, který z pátečního předzápasového tréninku sotva odkulhal…

08. 02. 2009

NED Hockey Nymburk - IHC Písek 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

Ve 30. kole druhé hokejové ligy porazil Nymburk doma Písek. Nymburk nastoupil do zápasu značně oslaben. Pro zranění chyběl brankář Jágr a útočníci Dvořák, Fišer a Kadeřábek. Naopak po dvouměsíční pauze zaviněné zraněním ramene se vrátil Dulovec. Místo Jágra nastoupil od začátku zápasu poprvé mezi muži Rückl, který svým fantastickým výkonem dovedl Nymburk ke třem bodům.

01. 02. 2009

HC Řisuty - NED Hockey Nymburk 7:2 (4:1, 1:0, 2:1)

Ve 29. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk na ledě Řisut. Domácí o svém vítězství rozhodli už v 1. třetině, kterou vyhráli 4:1.

24. 01. 2009

NED Hockey Nymburk - HC Trutnov 4:3 pp (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)

V dalším zápase druhé hokejové ligy zvítězil Nymburk až po prodloužení nad týmem Trutnova. Trutnovští patří mezi týmy s nejhorší bilancí venku, z Nymburka si však dokázali odvézt bod za remízu v řádné hrací době. Domácí měli celý zápas trvalou převahu, vypracovali si několik šancí, ovšem svojí nedůraznou koncovkou jen nechali vyniknout hostujícího brankáře Landsmana.