Mistrovské zápasy

NED Hockey Nymburk - HC Pelhřimov 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)

Nymburk se po čtyřech porážkách dočkal konečně vítězství. Nymburk trpělivou hrou postupně navyšoval náskok. Hosté se dostali do větších šancí až v závěrečné třetině, Kremina však všechny jejich pokusy zneškodnil.

24. 10. 2007

HC Benátky - NED Hockey Nymburk 6:3 (3:2, 2:1, 1:0)

Středočeské derby proti sobě svedlo hned dvě bratrské dvojice, když proti sobě nastoupili bratři Tondrové a Kadeřábkové. Radovali se ale jen Martin Tondr a Tomáš Kadeřábek, kteří nastupují v dresu Benátek. Ty totiž doma porazily Nymburk a udržely si letošní neporazitelnost. Nymburk srazila na zem nedisciplinovanost. Benátky vstřelily čtyři góly ze šesti v přesilovkách.

21. 10. 2007

IHC Písek - NED Hockey Nymburk 5:1 (0:0, 3:0, 2:1)

Nymburk na jihu Čech neuspěl. Zatímco Písek si udržel letošní domácí neporazitelnost a ve třetím utkání doma potřetí vyhrál, Nymburku se nedaří. Potřetí za sebou prohrál.

13. 10. 2007

NED Hockey Nymburk - HC Chrudim 0:9 (0:4, 0:3, 0:2)

V 6. kole 2. ligy inkasovali nymburští hokejisté těžký direkt. Takovou prohru v domácím prostředí Nymburk za celou dobu působení ve 2. lize ještě nezažil. Domácí hokejisté nevstřelili ani branku, naopak soupeř se radoval devětkrát. S čistým kontem odjížděl naposledy brankář soupeře 26. února 2005. To Nymburk prohrál 0:3 se Strakonicemi.

10. 10. 2007

HC Tábor - NED Hockey Nymburk 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)

Táborským stačilo využít krátkého útlumu hostí ve druhé desetiminutovce a vstřelit dva góly. Třetí přidali domácí v úvodu druhé třetiny, pak však až do samého závěru zápasu prakticky neohrozili hostujícího brankáře. Nymburk, přestože byl od 23. min. lepším týmem, nedokázal už ztrátu dotáhnout.

06. 10. 2007

NED Hockey Nymburk - HHK Velké Meziříčí 10:2 (3:1, 5:0, 2:1)

Ve 4. kole porazili nymburští hokejisté svého soupeře dvojciferným počtem nastřílených branek. Hokejisté Velkého Meziříčí inkasovali potupnou desítku. Výrazně se na vítězství podílel Petr Culka, který před sezónou vážně uvažoval o konci kariéry. Ten vstřelil hattrick a dodatečně tak oslavil páteční narození své dcery. Jednou se trefil i kanonýr Nýč, který tak zatím v každém odehraném zápase skóroval.

30. 09. 2007

SC Kolín - NED Hockey Nymburk 5:3 (3:1, 1:1, 1:1)

Nymburk na ledě rivala neuspěl.

26. 09. 2007

NED Hockey Nymburk – Stadion Kutná Hora 3:2 (0:0, 2:0, 1:2)

V utkání 2. kola 2. hokejové ligy porazil Nymburk nováčka z Kutné Hory. Ten se předváděl houževnatou a bojovnou hru a nedal domácím nic zadarmo.

23. 09. 2007

HC VHS Benešov - NED Hockey Nymburk 3:4 (0:2, 2:1, 1:1)

V úvodním kole 2. hokejové ligy zvítězil Nymburk v Benešově. Nymburk vedl v polovině zápasu o tři branky, nakonec však musel o vítězství bojovat až do posledních vteřin.

16. 09. 2007

IHC Písek - NED Hockey Nymburk 6:3 (1:1, 4:0, 1:2)

V posledním zápase základní části prohrál Nymburk na ledě Písku. O výsledku rozhodl úvod druhé třetiny, kdy domácí vstřelili tři góly rychle za sebou a zlomili odpor hostí. Písku už v zápase o nic nešlo, naproti tomu Nymburk musel bojovat, pokud si chtěl udržet naději na play off. Nymburští hráči však hráli utkání bez většího nasazení a s minimální bojovností.