Mistrovské zápasy

NED Hockey Nymburk - HC Havlíčkův Brod 1:5 (0:0, 1:2, 0:3)

Ve 25. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk doma s Havlíčkovým Brodem. Nymburští hráči nezopakovali dobrý výkon z Benátek a vysoko prohráli. Hra hostů byla takřka bezchybná a domácí na ni za celý zápas nedokázali najít recept.

21. 12. 2005

HC Benátky - NED Hockey Nymburk 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

139-84.JPG

Ve 24. kole zvítězil Nymburk na ledě Benátek. Jeden jediný gól rozhodl středočeské hokejové derby. Na začátku druhé třetiny se trefil sváteční střelec, kapitán hostů Jiří Kos. Byl to jeho teprve třetí úspěšný zásah v sezóně. Famózním výkonem se předvedl Pavel Kremina, který letos vychytal podruhé čisté konto.

18. 12. 2005

NED Hockey Nymburk - HC Tábor 2:4 (1:3, 0:1, 1:0)

V prvním kole nadstavby prohrál Nymburk doma s Táborem. Utkání se nevyvedlo především elitní Nymburské formaci, která třikrát inkasovala z toho jednou dokonce v oslabení. Domácí působili tragicky především v přesilových hrách celkem 15 minut a 23 vteřin hráli v početní převaze 5 na 4 a 36 vteřin v přesile 5 na 3. Z toho dokázali dát jeden jediný gól. V článku i několik fotografií ze zápasu!

11. 12. 2005

NED Hockey Nymburk - HC Strakonice 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)

V posledním kole základní části porazil Nymburk doma Strakonice. Strakonice za celý zápas prakticky neohrozily nymburskou branku a tak si domácí připsali další vítězství do tabulky. Za Nymburk nastoupil letos poprvé uzdravený Jaroslav Sirotek, naopak pro Jakuba Havlína měl zápas notně hořkou příchuť. Zlomená klíční kost mu vystaví stopku nejméně do poloviny ledna.

04. 12. 2005

HC Benátky - NED Hockey Nymburk 3:3 pp (1:3, 2:0, 0:0 - 0:0)

Ve 21. kole druhé ligy Nymburk remizoval na ledě Benátek. Nymburk vedl v derby už o dvě branky. Domácí však stačili v prostřední třetině vyrovnat. V závěrečné dvacetiminutovce ani v prodloužení už se o vítězi nerozhodlo.

30. 11. 2005

NED Hockey Nymburk - HC Chrudim 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Ve 20. kole druhém ligy vyhrál Nymburk doma nad týmem Chrudimi.

27. 11. 2005

HC Vrchlabí - NED Hockey Nymburk 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

usmev-63.JPG

V 19. kole druhé ligy prohrál Nymburk na ledě vedoucího celku tabulky Vrchlabí.

23. 11. 2005

SC Kolín - NED Hockey Nymburk 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

V 18. kole druhé hokejové ligy vyhrál Nymburk na ledě Kolína. Nymburk v derby potvrdil papírové předpoklady a v Kolíně těsně zvítězil

20. 11. 2005

NED Hockey Nymburk - HC Žďár 13:1 (0:1, 5:0, 8:0)

V 17. kole porazil Nymburk doma poslední Žďár rekordním vítězstvím. Nymburk porazil Žďár historicky nejvyšším výsledkem ve druhé lize. Ještě nikdy se totiž Nymburku nepodařilo dát 13 branek v jednom zápase. Lukáš Král si připsal hattrick.

17. 11. 2005

HC Milevsko - NED Hockey Nymburk 3:0 (0:0, 3:0, 0:0)

52-45.JPG

Hokejisté Nymburka prohráli v 16. kole druhé ligy na ledě Milevska. V článku několik fotek z Milevska.