Mistrovské zápasy

NED Hockey Nymburk - IHC Písek 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)

img3838-3856.JPG

Za třicetistupňového vedra vstoupili nymburští hokejisté do sezóny vítězstvím. V úvodním zápase nového ročníku druhé ligy porazili na domácím ledě tým Písku.

14. 09. 2016

NED Hockey Nymburk – SKLH Žďár nad Sázavou 1:5 (1:1, 0:2, 0:2)

img6747-3821.JPG

V rozhodujícím třetím zápase předkola play off prohráli s nymburští hokejisté s týmem Žďáru nad Sázavou. Série skončila vítězstvím Žďáru 2:1 na zápasy a nymburský sen o play off s Kolínem se rozplynul.

29. 02. 2016

SKLH Žďár nad Sázavou – NED Hockey Nymburk 4:3p (1:0, 2:2, 0:1 – 1:0)

Ve druhém utkání předkola play off porazili hokejisté Žďáru v prodloužení Nymburk a srovnali tak stav série na 1:1. Nymburští už prohrávali v zápase o tři branky, náskok domácích ale dokázali stáhnout. V prodloužení však inkasovali počtvrté. Hosté nastoupili jen s pěti obránci a deseti útočníky. Zápas ale nedohrál Kříž a Čapek, chvíli nehrál ani Knesl a tak nakonec musel na pozici obránce zaskakovat Bičiště.

27. 02. 2016

NED Hockey Nymburk – SKLH Žďár nad Sázavou 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)

img6213-3814.JPG

V prvním zápase předkola porazili nymburští hokejisté tým Žďáru a v sérii hrané na dvě vítězství se ujali vedení jedna nula.

25. 02. 2016

NED Hockey Nymburk – HC Děčín 4:3 (3:0, 1:2, 0:1)

V posledním kole základní části vyhrál Nymburk v domácím prostředí nad týmem Děčína. Domácí hokejisté vyhráli jen jednu ze tří třetin i tak se ale radují z vítězství.

20. 02. 2016

HC Draci Bílina – NED Hockey Nymburk 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)

V předposledním kole základní části dokázali nymburští hokejisté zvítězit na ledě Bíliny. Vítězstvím si tak definitivně zajistili účast v předkole play off.

13. 02. 2016

NED Hockey Nymburk – HC Trutnov 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)

img8622-3787.JPG

Ve 32. kole druhé ligy zvítězili nymburští hokejisté nad týmem Trutnova. Důležité utkání o postup do předkola play off nymburští zvládnuli , v zápase s přímým konkurentem v boji o první desítku uspěli a připsali si do tabulky důležité tři body.

06. 02. 2016

SHC Klatovy – NED Hockey Nymburk 3:4 p (0:1, 2:1, 1:1 – 0:1)

Nymburští hokejisté si ve 31. kole druhé ligy vyšlápli na celek Klatov a z ledu čtvrtého týmu tabulky si odváží dva body za vítězství v prodloužení.

30. 01. 2016

NED Hockey Nymburk – BK Rebel Havlíčkův Brod 0:6 (0:0, 0:2, 0:4)

img8294-3751.JPG

Ve 30. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk na domácím ledě s Havlíčkovým Brodem. Nymburští hokejisté nedokázali v celém zápase ani jednou překonat hostujícího brankáře Nováka a ten tak vychytal čisté konto.

27. 01. 2016

KLH Vajgar Jindřichův Hradec – NED Hockey Nymburk 6:9 (0:3, 4:4, 2:2)

V zápase 29. kola druhé ligy zvítězili nymburští hokejisté po divokém průběhu zápasu na ledě Jindřichova Hradce. Hvězdný večer zažil nymburský sniper Jan Stehlík, který vstřelil pět branek. Na straně Jindřichova Hradce vstřelil hattrick Jiří Severa.