Mistrovské zápasy

NED Hockey Nymburk – HC Klatovy 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Ve 3. zápase 1. kola play off porazil Nymburk doma Klatovy.

Jedině výhra mohla hostující celek z Klatov udržet ve hře. Domácí se ovšem překvapit nenechali. Zaslouženě vyhráli a postoupili do 2. kola play off nejrychlejším možným způsobem.

Utkání hrubým způsobem narušili hostující fanoušci, kteří značně posilněni alkoholem už před zápasem provokovali domácí příznivce a vyvolávali konflikt před nymburským kotlem, aby pak v čase 28.43 vhozenou dýmovnicí na led a zapálením několika dalších dýmovnic způsobili, že utkání bylo téměř na hodinu přerušeno.

11. 02. 2005

HC Klatovy – NED Hockey Nymburk 1:5 (1:1, 0:0, 0:4)

Také ve 2. zápase 1. kola play off dokázal Nymburk Klatovy porazit.
Nymburské hráče a fanoušky přivítala oproti loňsku překvapivě sotva poloviční divácká návštěva. V samotném zápase prokázali nymburští hokejisté trpělivost a stejně jako v 1. zápase rozhodli o vítězství v závěrečné třetině.

09. 02. 2005

NED Hockey Nymburk - HC Klatovy 5:2 (0:0, 1:0, 4:2)

V prvním zápase play off Nymburk vyprovodil Klatovy stejným výsledkem, jako v loňské sezoně. V emocemi nabitém utkání, ve kterém Nymburk přišel až do konce sezóny o brankářskou jedničku Kreminu (natažený sval) a obránce Bartoníčka (zlomená ruka), nakonec domácí v závěrečné třetině rozhodli o vítězství.

07. 02. 2005

NED Hockey Nymburk – HC Vlci Jablonec 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

V posledním kole nadstavbové části vyhrál Nymburk doma nad Jabloncem. Jabloneckým už v zápase o nic nešlo a na jejich výkonu to bylo znát. Z prvního místa je nemohla odsunout ani prohra. V obou týmech si své premiéry odbyli brankáři. Na straně hostí to byl Malý, v brance domácích slovenský reprezentant do 20 let a brankář juniorů pražské Sparty Michal Valent. Ten si tak připsal ve svém prvním startu za Nymburk čisté konto.

02. 02. 2005

HC Klášterec - NED Hockey Nymburk 1:2 pp (0:1, 1:0, 0:0)

Hokejisté Nymburka v Klášterci vyhráli.
Díky zisku dvou bodů za výhru v prodloužení si Nymburk zajistil minimálně třetí místo.

29. 01. 2005

NED Hockey Nymburk – HC Děčín 1:2 pp (0:0, 1:1, 0:0)

Ani ve čtvrtém vzájemném zápase v letošní sezóně nedokázal Nymburk svého soupeře porazit. Nymburku se prostě letos proti Děčínu nedaří. Vloni jej vyřadil z play off celkem hladce 2:0 na zápasy, ovšem v letošní sezóně Nymburk s Děčínem jen jednou remizoval a třikrát prohrál. Je jedno, který brankář hájil branku Děčína. Jestli Zikmund nebo Volke. Oba se postavili do brány proti Nymburku dvakrát a pokaždé vstřelil Nymburk Děčínu jen jeden jediný gól.

26. 01. 2005

HC Kobra Praha - NED Hockey Nymburk 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)

Ve 31. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk na ledě pražské Kobry. Nymburk podal v zápase proti Kobře mdlý výkon a Pražané zaslouženě vyhráli.
Hosté dokázali překonat Matouška pouze ve dvou dvojnásobných přesilových hrách a
to bylo na bojující Kobru málo.

23. 01. 2005

NED Hockey Nymburk - HC Baník Sokolov (0:1, 0:1, 4:0)

Padesát minut myslel Sokolov na vítězství, nakonec ale odjel z Nymburka s
prázdnou. Nymburk dlouho nemohl najít recept na gólmana Csipku. Podařilo se to
až v poslední části hry, kdy domácí zamíchali sestavou a dokázali otočit vývoj
zápasu ve svůj prospěch.

19. 01. 2005

HC Hvězda Praha – NED Hockey Nymburk 1:3 (0:0, 1:3, 0:0)

Ve 29. kole druhé hokejové ligy vyhrál Nymburk na ledě pražské Hvězdy. Nymburk poprvé v sestavě s Handlovským ze Sparťanské juniorky nedal domácí Hvězdě naději na úspěch a připsal si do tabulky tři důležité body za vítězství.

15. 01. 2005

HC Vlci Jablonec - NED Hockey Nymburk 5:4 (1:1, 3:1, 1:2)

Oba týmy nastoupily do zápasu značně oslabeny. Domácím chyběla čtveřice
reprezentující ČR na zimní univerziádě a Loskot, který přestoupil do Vrchlabí.
Nymburk zase přijel jen se sedmi útočníky a šesti obránci. Hosté tedy hráli jen
na dvě obranné dvojice a tři útoky. Třetí útok tvořil po zranění týden trénující
Sirotek a dva obránci. Bartoníček s P. Zemanem.