Mistrovské zápasy

HC Tábor - NED Hockey Nymburk 2:5 (0:2, 0:1, 2:2)

Ve 29. kole vyhrál Nymburk na ledě táborských kohoutů. Nymburští, kteří přicestovali k zápasu bez trenéra Netíka a jen se 12 hráči do pole a dvěma brankáři předvedli na jihu Čech disciplinovaný hokej a překvapivě, ale zaslouženě vyhráli.
Torzo hráčů nymburské sestavy se na táborském ledě semklo a bojovalo jako jeden muž. Nymburk vytěžil z minima maximum. Pomohl mu k tomu i slabý výkon domácího brankáře Matouška. Výborně vyšel zápas Martinu Šimkovi. Dva góly dal a na dva nahrál.

14. 01. 2006

HC Strakonice - NED Hockey Nymburk 5:3 (1:0, 2:2, 2:1)

Hokejisté klopýtli ve Strakonicích. Osmadvacátým kolem pokračovala druhá hokejová liga. Nymburk prohrál na ledě Strakonic, které se díky výhře přiblížily k osmému místu, které jim zaručuje play off.

11. 01. 2006

NED Hockey Nymburk - SC Kolín 8:1 (5:0, 0:1, 3:0)

Ve 27. kole deklasoval Nymburk na domácím ledě Kolín. Devět kol nebyli schopní nymburští hokejisté nastřílet soupeři více než tři branky. Až v derby s Kolínem se rozpomněli jak se střílejí branky největšího rivala v jednadvacátém druholigovém derby rozstříleli rozdílem třídy. Tři branky si připsal na své konto kolínský Malý, který už druhým rokem nastupuje za Nymburk.

08. 01. 2006

HC Vrchlabí - NED Hockey Nymburk 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)

130-91.JPG

Ve 26. kole prohrál Nymburk na ledě vedoucího týmu tabulky Vrchlabí.

04. 01. 2006

NED Hockey Nymburk - HC Havlíčkův Brod 1:5 (0:0, 1:2, 0:3)

Ve 25. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk doma s Havlíčkovým Brodem. Nymburští hráči nezopakovali dobrý výkon z Benátek a vysoko prohráli. Hra hostů byla takřka bezchybná a domácí na ni za celý zápas nedokázali najít recept.

21. 12. 2005

HC Benátky - NED Hockey Nymburk 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

139-84.JPG

Ve 24. kole zvítězil Nymburk na ledě Benátek. Jeden jediný gól rozhodl středočeské hokejové derby. Na začátku druhé třetiny se trefil sváteční střelec, kapitán hostů Jiří Kos. Byl to jeho teprve třetí úspěšný zásah v sezóně. Famózním výkonem se předvedl Pavel Kremina, který letos vychytal podruhé čisté konto.

18. 12. 2005

NED Hockey Nymburk - HC Tábor 2:4 (1:3, 0:1, 1:0)

V prvním kole nadstavby prohrál Nymburk doma s Táborem. Utkání se nevyvedlo především elitní Nymburské formaci, která třikrát inkasovala z toho jednou dokonce v oslabení. Domácí působili tragicky především v přesilových hrách celkem 15 minut a 23 vteřin hráli v početní převaze 5 na 4 a 36 vteřin v přesile 5 na 3. Z toho dokázali dát jeden jediný gól. V článku i několik fotografií ze zápasu!

11. 12. 2005

NED Hockey Nymburk - HC Strakonice 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)

V posledním kole základní části porazil Nymburk doma Strakonice. Strakonice za celý zápas prakticky neohrozily nymburskou branku a tak si domácí připsali další vítězství do tabulky. Za Nymburk nastoupil letos poprvé uzdravený Jaroslav Sirotek, naopak pro Jakuba Havlína měl zápas notně hořkou příchuť. Zlomená klíční kost mu vystaví stopku nejméně do poloviny ledna.

04. 12. 2005

HC Benátky - NED Hockey Nymburk 3:3 pp (1:3, 2:0, 0:0 - 0:0)

Ve 21. kole druhé ligy Nymburk remizoval na ledě Benátek. Nymburk vedl v derby už o dvě branky. Domácí však stačili v prostřední třetině vyrovnat. V závěrečné dvacetiminutovce ani v prodloužení už se o vítězi nerozhodlo.