Mistrovské zápasy

NED Hockey Nymburk - HC Kobra Praha 3:3 pp (2:0, 0:0, 1:3)

Podruhé za sebou přišel Nymburk o vítězství v poslední minutě zápasu. Tentokrát inkasovali Nymburští vyrovnávací gól 21 vteřin před koncem.

23. 11. 2003

HC Tábor - NED Hockey Nymburk 3:3 pp (1:0, 1:1, 1:2)

K dalšímu zápasu druhé hokejové ligy nastoupili nymburští hokejisté na ledě předposledního Tábora.
Diváci na táborském stadionu byli svědky nezáživného utkání. Vše podstatné se událo až v poslední minutě řádné hrací doby, kdy Nymburk přišel 13 vteřin před koncem o vedení.

19. 11. 2003

NED Hockey Nymburk - HC ZVVZ Milevsko 2:2 pp (2:1, 0:0, 0:1)

V nedělním utkání druhé hokejové ligy přivítal Nymburk na svém ledě hráče Milevska.
Nymburk opět potvrdil, že na týmy ze spodku tabulku neumí. Hráči podali v zápase průměrný výkon, přizpůsobili se hře hostí a slabé Milevsko si překvapivě odvezlo bod za remízu.

16. 11. 2003

HC Benátky - NED Hockey Nymburk 3:2 pp (1:2, 0:0, 1:0 - 1:0)

V dalším kole druhé hokejové ligy se nymburský tým představil na ledě Benátek. Nymburku vyšel úvod zápasu. Už v desáté minutě vedl 2:0 a zdálo se, že na benáteckém ledě opět uspěje. Domácí však stihli brzy snížit a nakonec se v prodloužení radovali z výhry.

12. 11. 2003

NED Hockey Nymburk - HC Havlíčkův Brod 6:0 (1:0, 1:0, 4:0)

Ve 13. kole druhé národní hokejové ligy přivítali nymburští hokejisté na svém ledě hráče z Havlíčkova Brodu. Dramatické utkání rozhodly přesilovky. Zatímco hosté nevyužili ve druhé třetině ani jednu ze tří dvojnásobných přesilovek, Nymburk v nich definitivně rozhodl. Nymburský gólman Kremina udržel podruhé v sezoně čisté konto.

09. 11. 2003

NED Hockey Nymburk - SHC Jindřichův Hradec 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

V prvním kole odvetných zápasů přivítali nymburští hokejisté na svém ledě jindřichohradecké hráče. Hosté v zápase ani jednou neinkasovali, naopak sami v přesilovkách vstřelili důležité góly a vítězstvím potvrdili vedení v tabulce.

02. 11. 2003

HC Chrudim - NED Hockey Nymburk 0:2 (0:0,0:0,0:2)

Dvouhodinové drama rozlouskl Radek Jágr

26. 10. 2003

NED Hockey Nymburk - HC Spartak Pelhřimov 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)

V dalším zápase druhé hokejové ligy přivítal domácí Nymburk na svém ledě hosty z Pelhřimova

19. 10. 2003

HC Žďár - NED Hockey Nymburk 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

Ke svému dalšímu zápasu ve druhé hokejové lize nastoupili nymburští hokejisté na ledě Žďáru na Sázavou.

15. 10. 2003

NED Hockey Nymburk - Kolínští Kozlové 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

Divácky atraktivní derby mezi Nymburkem a Kolínem přilákalo tradičně do ochozů více diváků než je běžné při ligových zápasech a na atmosféře zápasu to bylo okamžitě znát. Oba tábory fanoušků se celý zápas překřikovali a téměř nepřetržitě povzbuzovali své hráče. Derby opět ukázalo jak na něj jsou hokejisté vyhecováni. Rozhodčí v zápase udělil celkem 104 trestných minut. Na straně Nymburka to bylo 47 minut, hosté si odseděli 57 minut.