Mistrovské zápasy

HC Pelhřimov - NED Hockey Nymburk 0:11 (0:3, 0:3, 0:5)

Dvě ze tří branek v první třetině vstřelil Nymburk v oslabení a to domácí srazilo do kolen. Nepomohla jim ani brankářská rošáda. Nejprve chytal Neruda, po pátém gólu jej vystřídal Opic. Po osmé brance se opět vrátil do brány Neruda, ale po další inkasované brance se kvůli zranění nechal opět vystřídat a zápas tak dochytal Opic. David Hnát vsítil hattrick a na tři branky také přihrál.

07. 12. 2003

NED Hockey Nymburk - HC Žďár nad Sázavou 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

V 19. kole druhé hokejové ligy přivítali nymburští na svém ledě hráče ze Žďáru nad Sázavou. Nymburk před překvapivě nízkou návštěvou, potvrdil na domácím ledě vítězství z Kolína a získal tak další tři body do tabulky. Utkání, ve kterém se tentokrát neobjevil ani jediný hráč mající střídavý start z Mladé Boleslavi, rozhodla třetí lajna. Právě hráči ze třetí lajny, kteří dosud zahřívali lavici náhradníků se chopili šance, otočili nepříznivý výsledek a dvěma góly rozhodli.

03. 12. 2003

SC Kolínští Kozlové - NED Hockey Nymburk 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Podruhé v historii druholigových střetnutí dokázal Nymburk vyhrát nad rivalem z Kolína na jeho ledě. V článku jsou i fotky

30. 11. 2003

NED Hockey Nymburk - HC Jablonec 4:5 pp (1:2, 1:1, 2:1)

Ve středečním utkání přivítali nymburští hokejisté na svém ledě v opakovaném zápase hráče Jablonce. Zápas hraný v původním termínu byl ve 27. min. pro požár přerušen a následně ukončen. Opakovaný zápas vyšel náramně hostujícímu Hlaváčkovi. Domácí obrana jej nechala několikrát zcela volného v bezprostřední blízkosti branky a jablonecký hráč toho dokázal bezmezně využívat. Třikrát zamířil za Kreminova záda když svůj hattrick zkompletoval pět vteřin před koncem prodloužení.

26. 11. 2003

NED Hockey Nymburk - HC Kobra Praha 3:3 pp (2:0, 0:0, 1:3)

Podruhé za sebou přišel Nymburk o vítězství v poslední minutě zápasu. Tentokrát inkasovali Nymburští vyrovnávací gól 21 vteřin před koncem.

23. 11. 2003

HC Tábor - NED Hockey Nymburk 3:3 pp (1:0, 1:1, 1:2)

K dalšímu zápasu druhé hokejové ligy nastoupili nymburští hokejisté na ledě předposledního Tábora.
Diváci na táborském stadionu byli svědky nezáživného utkání. Vše podstatné se událo až v poslední minutě řádné hrací doby, kdy Nymburk přišel 13 vteřin před koncem o vedení.

19. 11. 2003

NED Hockey Nymburk - HC ZVVZ Milevsko 2:2 pp (2:1, 0:0, 0:1)

V nedělním utkání druhé hokejové ligy přivítal Nymburk na svém ledě hráče Milevska.
Nymburk opět potvrdil, že na týmy ze spodku tabulku neumí. Hráči podali v zápase průměrný výkon, přizpůsobili se hře hostí a slabé Milevsko si překvapivě odvezlo bod za remízu.

16. 11. 2003

HC Benátky - NED Hockey Nymburk 3:2 pp (1:2, 0:0, 1:0 - 1:0)

V dalším kole druhé hokejové ligy se nymburský tým představil na ledě Benátek. Nymburku vyšel úvod zápasu. Už v desáté minutě vedl 2:0 a zdálo se, že na benáteckém ledě opět uspěje. Domácí však stihli brzy snížit a nakonec se v prodloužení radovali z výhry.

12. 11. 2003

NED Hockey Nymburk - HC Havlíčkův Brod 6:0 (1:0, 1:0, 4:0)

Ve 13. kole druhé národní hokejové ligy přivítali nymburští hokejisté na svém ledě hráče z Havlíčkova Brodu. Dramatické utkání rozhodly přesilovky. Zatímco hosté nevyužili ve druhé třetině ani jednu ze tří dvojnásobných přesilovek, Nymburk v nich definitivně rozhodl. Nymburský gólman Kremina udržel podruhé v sezoně čisté konto.

09. 11. 2003

NED Hockey Nymburk - SHC Jindřichův Hradec 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

V prvním kole odvetných zápasů přivítali nymburští hokejisté na svém ledě jindřichohradecké hráče. Hosté v zápase ani jednou neinkasovali, naopak sami v přesilovkách vstřelili důležité góly a vítězstvím potvrdili vedení v tabulce.