HC Baník Sokolov - NED Hockey Nymburk 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)

24. 11. 2004

Ve 20. kole druhé ligy prohrál Nymburk v Sokolově

První změna skóre se odehrála na začátku 12. minuty. Mudra obehrál tři protihráče v útočném pásmu a přihrál před brankou úplně osamocenému Anderlemu - 1:0. Za další dvě minuty potrestal vyloučení Sirotka domácí Polesný dalším gólem. Naštěstí pro Nymburk ale před sirénou stihl snížit šťastným gólem Přemysl Zeman. Ten nahazoval puk na branku, a ten se od brusle Holejšovského odrazil do Csipkovy branky - 2:1. Ve druhé třetině měli hosté více ze hry a ve 31. minutě, při vyloučení Tomse, Lukeš nezaváhal a vyrovnal stav na 2:2. Po obdržené brance se hra začala opět vyrovnávat. Začátek třetí třetiny vyzněl lépe pro domácí, kteří však při dvou šancích neuspěli. Ve 44. minutě měl velkou šanci Jágr, ale domácí brankář Csipka byl opět úspěšný. V 53. minutě pak našel překrásnou přihrávkou Polesný Nového a ten nadvakrát propálil Kreminu. V čase 58:37 si hosté vzali oddechový čas a stáhli brankáře ze hry. Nymburk si stačil vytvořit jednu šanci, pak ale na konci 59. minuty fauloval Langhammer a vzal tak svému týmu šanci na vyrovnání.
Branky: 12. Anderle (Mudra), 14. Polesný (Toms), 53. Nový (Polesný) - 20. P. Zeman (Volráb, Bartoníček), 31. Lukeš (Jágr, M. Zeman).
Rozhodčí: Zubzanda - Merc, Holejšovský.
Vyloučení: 4:5, navíc Langhammer 10 min.