1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

HC Děčín - NED Hockey Nymburk 2:3 pp (1:2, 1:0, 0:0 - 0:1)

03. 10. 2013

V dalším díle druhé hokejové ligy hráli borci Nymburka na ledě Děčína. A vedli si velice dobře. Dvě třetiny byli lepším týmem a i díky tomu získali dva body za výhru v prodloužení.

Po šedesáti minutách se nerozhodlo, a tak se šlo do prodloužení. To však trvalo velice krátce. Stehlík si vzal za vlastní brankou puk, projel celé kluziště a prostřelil domácího gólmana. Konec zápasu. Časomíra ukrojila pouhých čtrnáct vteřin. Hosté hráli v té době přesilovou hru čtyři na tři. Zápas načal gólově Král po přihrávce Kříže, ale domácí tým za šestnáct vteřin vyrovnal. A ještě v první třetině přidal Děčín druhý gól. Jiný už ale ne, pak dávali branky jen hostující hráči. Ti byli od začátku druhé dvacetiminutovky lepší, přidali totiž na důrazu a rychlosti bruslení. To domácím nesedělo. Hostům pomohly k tlaku také přesilovky. Ve druhé třetině vyrovnal pozdější hrdina Stehlík. Třetí část branku nepřinesla a na řadu přišlo prodloužení. A v něm rozhodující trefa nymburského útočníka.
Branky: 4. Zika (Racek, Oliverius), 16. Saidl (Racek, Hříbal) – 4. Král (Kříž), 25. Stehlík (Dulovec), 61. Stehlík (Toma).
Rozhodčí: Dundr.
Vyloučení: 6:6.
Využití: 1:1.
Oslabení: 0:0.
Diváci: 350.
Třetiny: 2:1, 0:1, 0:0, – 0:1.
Nymburk: Bílek – Procházka, Kříž, Cicvárek, Šefl, Kulich, Kozák – Tregl, Král, Šimek – Dvořák, Stehlík, Martinec – Bičiště, Eis, Toma – Dulovec, Chvojka.

Foto převzaté z webu Děčína, autor Miroslav Zdražil
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace