HC Děčín - NED Hockey Nymburk 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)

12. 10. 2008

Hokejisté Nymburka sehráli další druholigové střetnutí na ledě Děčína, kde však prohráli.

Hosté dokázali smazat dvoubrankové manko, nakonec ale ještě třikrát inkasovali a z děčínského ledu odjeli poraženi.
V první třetině se Nymburk bránil tlaku Děčína, který domácí přetavili ve dvoubrankové vedení. Hosté se o korekci pokusili v přesilovce, ale střely Kříže a Turinského cíl nenašly.
V prostřední části hosté přidali na tempu a výsledkem toho byl stav 2:2. Trefili se Zelenka a Škaloud. To běžela osmadvacátá minuta. Pak ale stačila chvilka nepozornosti v obranné pásmu a domácí opět vedli.
A také poslední třetina patřila domácím. Ti překonali brankáře Jágra ještě dvakrát a pojistili tak svou výhru.
Branky: 15. Gergel (Postl, Mizera), 19. Štverák (Novotný, Tomeček), 32. Štverák (Přeučil), 50. Tomeček (Gergel, Postl), 55. Postl (Gergel) - 26. Zelenka (Škaloud), 28. Škaloud (Turinský, Zelenka).
Rozhodčí: Wágner
Vyloučení: 5:5