1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

HC DS České Budějovice - NED Hockey Nymburk 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)

20. 12. 2017

Ve 22. kole druhé hokejové ligy zvítězili nymburští hokejisté na ledě českobudějovického David Servisu. Po šesti porážkách se mohli hokejisté Nymburka konečně radovat z vítězství. Hlavní měrou se o tři body zasloužil Jan Stehlík, který vstřelil čistý hattrick a také brankář Michal Krofta, který za svá záda pustil jediný puk.

„Utkání zařídila první lajna, ve které nastřílel Honza Stehlík hattrick. Po první třetině jsme vedli dva nula, ale ve druhé části nás domácí sevřeli v obranném pásmu a snad deset minut jsme se pořádně nedostali ven z vlastní třetiny. Fantastickým výkonem nás v těch chvílích držel brankář Krofta. Navíc v závěru třetiny jsme přidali třetí gól. Domácí vstřelili gól až v poslední části, ale bylo to vysokou holí a byl to zcela neregulérní gól. Všichni to viděli, rozhodčí přesto gól uznal. Ve zbytku zápasu jsme pak hráli čtyři oslabení za sebou, tím jsme si to značně zkomplikovali, ale nakonec jsme vítězství ubránili. V oslabeních nás opět podržel Krofta, jehož výkon bych chtěl vyzdvihnout. Skvěle ale bojovalo celé mužstvo. Jsem rád, že se nám podařilo přetrhnout nepříjemnou sérii proher a konečně jsme zvítězili,“ řekl po zápase šťastný trenér nymburského týmu Pavel Bičiště.
Branky: 48. Bárta (Trummer) – 4. Stehlík (Smejkal, Arnošt), 17. Stehlík (Mašek), 40. Stehlík (Hierman)
Rozhodčí: Mertl – Samuel, Mertl.
Vyloučení: 4:6, navíc Eis (N) 10 minut os. tr.
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Třetiny: 0:2, 0:1, 1:0
Vývoj skóre: 0:3, 1:3
Sestava Nymburka: Krofta – Hierman, Knesl, Loučka, Rittig, Mašek, Bičiště – Smejkal, Arnošt, Stehlík – Eis, Kedršt, Planý – Kuzďas, Josefus, Král - Kolouch.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace