HC Havlíčkův Brod - NED Hockey Nymburk 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

21. 09. 2003

Ke svému druhému mistrovskému zápasu nastoupili nymburští hokejisté v Havlíčkobrodské kotlině proti domácím Rebelům.
HC Rebel Havlíčkův Brod - NED Hockey Nymburk 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
V pohledném utkání se vedení ujali hostující hráči. Krupka ujel v oslabení a ačkoli byl osekáván a dostal hokejkou přes obličej dokázal zavěsit pod břevno a poslal tak Nymburk do vedení.
V prostřední části hry se často vylučovalo na obou stranách. Méně hráčů na ledě vyhovovalo více domácím. V 35. min. hasil šanci domácích faulem Bartoníček a hlavní rozhodčí nařídil trestné střílení. To s přehledem proměnil Žák a vyrovnal na 1:1. Vyrovnaný stav nevydržel dlouho. Ve 38. min. sice ještě zachránila Stráníka po střele Weisse tyč, ještě v téže minutě však domácí gólman lovil puk ze své sítě podruhé po střele Krupky.
Také ve třetí třetině se hrál vyrovnaný hokej na dobré úrovni. Domácí se snažili o vyrovnání, hosté je však taktickou hrou k velkým šancím nepouštěli. Domácí nevyužili ani tři přesilovky naopak sami dvě minuty před koncem v početním oslabení inkasovali. Po ideální kombinaci střílel do prázdné Hnát. Domácí sice v power play ještě snížili, ovšem vyrovnat se jim už nepodařilo.
Branky: 35. Žák - TS, 59. Krajíček - 18. Krupka, 38. Krupka (Kadeřábek), 58. Hnát (M. Zeman, Dvořák)
Rozhodčí: Blecha - Jeletz, Drobínek
Vyloučení: 6:9