1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

HC Klášterec - NED Hockey Nymburk 1:2 pp (0:1, 1:0, 0:0)

29. 01. 2005

Hokejisté Nymburka v Klášterci vyhráli. Díky zisku dvou bodů za výhru v prodloužení si Nymburk zajistil minimálně třetí místo.

V předposledním, 33. kole druhé hokejové ligy vyhráli hokejisté Nymburka na ledě Klášterce. Oba celky si vytvořily slibné šance. Ujaly se pouze tři, přitom dvě branky padly ve dvojnásobné přesilové hře. Cenu pro nejlepšího hráče utkání dostali oba brankáři. Klášterecký Polcar ji ale "složil" k nohám rozhodčího a přišel o registraci. Úzké kluziště nečinilo hostům z Nymburka sebemenší potíže a úvodních deset minut si se soupeřem pohrávali. V 9. minutě se prosadily kolínské posily. Petrákovu nahrávku přesně umístil Malý. V úvodu druhé třetiny dostali Nymburští výhodu dvojnásobné přesilové hry, ale neprosadili se. Naopak domácí svoji šanci využili. Při hře pět na tři poslal Rozsypalovu přihrávku z ostrého úhlu za Kreminova záda Kotrouš. Tři minuty před koncem základní hrací doby propásl možnost rozhodnout utkání Lukeš, který po sólové akci přišel těsně před Polcarem o puk. Bod za remízu v základní hrací době rozhodl o zisku čtvrté pozice pro Klášterec bez ohledu na výsledky zbývajících utkání. Sedmadvacet vteřin před koncem nastaveného času rozhodl o zisku dvou bodů ve prospěch Nymburka svým gólem kanonýr Lukeš.
Branky: 30. Kotrouš (Rozsypal, Ambrož) - 9. Malý (Petrák), 65. Lukeš (Sirotek, Vítů).
Rozhodčí: Bittner - Kebrle, Koskuba.
Vyloučení: 9:8, navíc Polcar (Klášterec) TH, Sirotek (Nymburk) 10 min.
Využití: 1:1.
Třetiny: 0:1, 1:0, 0:0
Nymburk: Kremina - M. Zeman, Kosejk, Kos, Bartoníček, P. Zeman, Vítů - Jágr, Sirotek, Lukeš - Malý, Petrák, Toma - Culka, Dvořák, Vanc

převzato z Nymburského deníku
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace