HC Klatovy - NED Hockey Nymburk 4:5 (0:2, 3:0, 1:3)

12. 10. 2013

V zápase 7. kola druhé hokejové ligy zvítězil Nymburk na ledě Klatov.

Nymburk sehrál na ledě Klatov velmi dramatické utkání. Hosté vedli už dva nula, jenže domácí vstřelili čtyři branky za sebou a na začátku třetí třetiny se dostali do vedení 4:2. Hostující Nymburk se však nevzdal a třemi brankami strhnul vítězství na svoji stranu.
Nymburk začal výborně a v první dvacetiminutovce se dvakrát prosadila nově sestavená třetí útočná trojice. První gól vstřelil Šimek, druhou branku přidal Toma.
Prostřední třetina vyšla naopak skvěle domácím, kteří třemi brankami otočili skóre na svoji stranu. Když na začátku poslední části zvýšili domácí už na čtyři dva zdálo se, že Nymburk odjede z Klatov s prázdnou. Hosté ovšem zapnuli a po brankách Stehlíka a Tomy vyrovnali stav na 4:4. Dvě minuty před koncem putoval na trestnou hostující Tregl a domácí dostali možnost přesilové hry. V ní však selhali. Nymburský Král totiž ujel v oslabení a vítězným gólem potvrdil, že se mu na klatovském ledě nebývale daří.
Branky: 11. Šimek (Bičiště, Toma), 14. Toma (Šimek), 47. Stehlík (Dulovec), 56. Toma (Šimek), 60. Král
Sestava Nymburka: Bílek – Kříž, Cicvárek, Šefl, Dvořák, Procházka, Kozák – Tregl, Král, Stehlík – Dulovec, Sirotek, Chvojka – Bičiště, Toma, Šimek