HC Kobra Praha – NED Hockey Nymburk 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

03. 11. 2004

Ve 14. kole druhé hokejové ligy zvítězil Nymburk na ledě Kobry Praha

V nepříliš pohledném utkání se Nymburk ujal zásluhou Skořepy už po 74 vteřinách vedení. O půl minuty mohl zvýšit Turinský, který ovšem z dobré pozice Vostárka nepřekonal. Nymburští měli zápas pod kontrolou, dobré šance Langera a Volrába však zůstaly nevyužity. Podruhé se mohli radovat hostující hráči až ve 43. minutě. Sirotek zatáhl puk a M. Zeman jej dorazil za Vostárka. Rozhodčí však uznali gól až po dlouhých protestech nymburských hokejistů. Hlavní rozhodčí se totiž domníval, že Vostárek má puk ukrytý pod výstrojí, ovšem když se gólman Kobry zvedl zjistilo se, že byl schovaný v bráně. Hlavní rozhodčí nakonec na radu jednoho z čárových gól uznal. Po dvougólovém vedení se zdálo, že utkání už bude v poklidu dohráno, ovšem bylo tomu právě naopak. Hra se ztrhla v několik potyček a pěstních soubojů. Celkem čtyři hráči museli předčasně do kabin. Nejprve se popral Lukeš s Halinským, pak byl vyloučen za krosček na hrazení Paris. Na závěr se popral Langhammer s Proškem a protože Langhammer shodil rukavice byl vyloučen do konce zápasu.
Branky: 2. Skořepa, 43. M. Zeman (Sirotek)
Rozhodčí: Dvořák – Šperl, Vavruška
Vyloučení: 5:9, navíc Paris, Halinský (oba Kobra), Lukeš, Langhammer (oba Nbk) 5+dku