1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

HC Kobra Praha - NED Hockey Nymburk 2:6 (0:2, 1:3, 1:1)

26. 09. 2009

Ve 4. kole druhé hokejové ligy vyhrál Nymburk na ledě Kobry Praha.

Nymburk na ledě nevyzpytatelného soupeře nenechal nic náhodě a zaslouženě zvítězil. První branky se dočkala početná skupina hostujících fanoušků už v 8. min. kdy Vacek střelou z velkého úhlu překonal poprvé Kalčíka v brance domácích. Na začátku 13. min. pak předvedl krásné blafákové zakončení Toma a hosté vedli dvoubrankovým rozdílem. Domácí se prakticky k ohrožení nymburské branky nedostávali a když už se přeci jen přiblížili na dostřel, vše řešil spolehlivý Rückl.
Na začátku druhé části hry přidal třetí branku Drak a chvíli poté rozvlnil počtvrté síťku za zády domácího brankáře Mareš. Dvě minuty poté sice domácí potrestali Křížovo vyloučení a vstřelená branky jim hned vhrnula krev do žil, veškeré myšlenky na možné dotažení výsledku však utnul dalším gólem hostující Toma.
Ve třetí dvacetiminutovce odmítnul Toma hattrick, když po blafáku minul prázdnou bránu a tak se z branky radovali domácí. Drbohlav využil zakrytého výhledu nymburského brankáře a střelou od modré snížil. Poslední slovo ovšem patřilo hostům. Nejprve neproměnili nájezd dva na nikoho Šimek s Němečkem, skóre do konečné podoby tak upravil v poslední minutě po krásné kombinaci celého útoku Dvořák.
Branky: 28. Ž8ček (Bárta, Chocholáček), 52. Drbohlav (Sodomka) – 8. Vacek (Protivný), 13. Toma (Sirotek), 24. Drak (Mareš, Kaulfus), 27. Mareš (Zvolenský), 30. Toma (Martinec, Krejčík), 60. Dvořák (Toma, Sirotek)
Rozhodčí:
Vyloučení: 10:13
Využití: 1:1
Oslabení:
Diváků: 40
Třetiny: 0:2, 1:3, 1:1
Vývoj skóre: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:6
Sestava Nymburka: Rückl – Vlach, Kříž, Krejčík, Švácha, Drak, Kaulfus – Martinec, Protivný, Vacek – Dvořák, Sirotek, Toma – Zvolenský, Mareš, Hloušek – Němeček, Velechovský, Šimek  
       

 
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace