1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

HC Kobra Praha – NED Hockey Nymburk 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)

05. 10. 2003

V šestém kole druhé hokejové ligy se nymburští hokejisté představili na ledě pražské Kobry.

V šestém kole druhé hokejové ligy se nymburští hokejisté představili na ledě pražské Kobry.
HC Kobra Praha - NED Hockey Nymburk 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Hosté nastoupili do zápasu v plné síle. V sestavě se objevil dokonce i Sirotek, který hraje pravidelně již čtvrtým rokem první ligu. Nymburku však posílení nebylo nic platné. Celý zápas vázla kombinace a nedařil se přechod do útočného pásma. Když už se hráči Nymburka přeci jen dostali do útočné třetiny, chyběla finální přihrávka a tak gólman Vostárek čelil minimu nebezpečných střel. 
Neuběhla ještě ani minuta a nymburský Hnát se ocitl v obrovské šanci sám před domácím gólmanem, ale ani nadvakrát jej nepřekonal. Kobra si první šanci připravila až v přesilovce, když na trestné seděl Bartoníček. Puk po kombinaci na jeden dotek skončil u Bendy a ten se nemýlil - 1:0. Vzápětí za sebou nechala nymburská obrana zcela volného Pudhorockého, který nedal Kreminovi šanci. 
Třetí gól přidali domácí v přesilovce na konci druhé třetiny opět po ukázkové kombinační hře.
Nymburku se podařilo snížit až v poslední části hry, když Hnát dorazil Kosovu ránu od modré za zády bezmocného Vostárka. Skóre zápasu uzavřel čtyři minuty před koncem Benda. Kosejk na modré ztratil puk a domácí útočník nabídnutou šancí nepohrdl.
Branky: 17. Benda, 18. Pudhorocký, 29. Pudhorocký, 56. Benda - 48. Hnát (Kos, Lukeš)
Rozhodčí: Machačný
Vyloučení: 7:8
Využití: 2:1
Oslabení: 0:0
Diváků: odhadem 60 z toho tak 30 z Nymburka
Třetiny: 2:0, 1:0, 1:1
Vývoj skóre: 3:0, 3:1, 4:1
Sestava Nymburka: Kremina - Zeman, Kosejk, Kos, Vítů, Krejčík, Bartoníček - Dvořák, Skořepa, Hnát - Langer, Sirotek, Lukeš - Kadeřábek, Švejda, Černý - Weiss, Krupka

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace