HC Kobra Praha - NED Hockey Nymburk 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)

23. 01. 2005

Ve 31. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk na ledě pražské Kobry. Nymburk podal v zápase proti Kobře mdlý výkon a Pražané zaslouženě vyhráli. Hosté dokázali překonat Matouška pouze ve dvou dvojnásobných přesilových hrách a to bylo na bojující Kobru málo.

Ve 31. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk na ledě pražské Kobry.
HC Kobra Praha – NED Hockey Nymburk 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)
V úvodu utkání hrála Kobra dvě přesilovky, v každé z nich však domácím hráčům ujel hostující hráč. Jágr však mířil pouze do tyče a ani Sirotek Matouška nepřekonal. Domácí dvě nevyužité šance hostí potrestali ve 12. min. kdy se z nájezdu dva na jednoho trefil Jána.
V úvodu prostřední části hry měli opět hosté dvě slibné příležitosti ke vstřelení gólu ale Vanc ani Turinský neuspěli. Naopak domácí v přesilovce zásluhou Čurdy zvýšili. Na tři nula upravil o chvíli později důrazný Jána, který si sám dorazil svůj pokus za Novákova záda.
V úvodu poslední části hry potrestali domácí zásluhou Proška Kosejkovo zbytečné vyloučení a zvýšili už na 4:0. Hosté pak vykřesali naději, když využili dvě dvojnásobné přesilovky. Třetí kontaktní gól hlavní rozhodčí pro postavení hráče v brankovišti neuznal. Hosté se ještě dvě minuty před koncem odhodlali k power play ovšem bezúspěšně. Kosejk sice nebezpečně vystřelil, opuštěný puk v brankovišti však do brány nikdo nedorazil. Naopak domácí v poslední minutě trefili odkrytou bránu a rozhodli o výsledku.
Branky: 12. Novák (Jána, Gengel), 25. Čurda (Maleček), 31. Jána (Gengel, Novák), 54. Prošek – 49. Král (P. Zeman, Kosejk), 52. P. Zeman (Kosejk, Lukeš)
Rozhodčí: Vilt – Mašek, Vitík
Vyloučení: 10:8, navíc Sirotek (N) 10 min. os. tr.