HC Lední Medvědi Pelhřimov - NED Hockey Nymburk 6:4 (1:0, 4:1, 1:3)

11. 12. 2016

Ve 20. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk na ledě Pelhřimova.

Mohutný finiš hokejisté nedotáhli
Do poslední třetiny nastupovali se čtyřbrankovým mankem, ale nevzdali se. Třemi zásahy snížili, tři a půl minuty před koncem začali hru bez brankáře, ale na vyrovnání nedosáhli. Pak hokejisté Nymburka inkasovali do prázdné brány a kvůli tomu v zápase druhé ligy na ledě Pelhřimova prohráli.
„Rozhodla druhá třetina, kde jsme dostali čtyři góly. Co domácí měli, to proměnili. Naopak nám se v zakončení nedařilo," uvedl po utkání trenér Nymburka Pavel Bičiště.
Jeho tým mohutně dotahoval, vyrovnat se mu ale nepovedlo. „Chtěli jsme alespoň vyhrát třetí část. Dali jsme tři góly a měli jsme i na vyrovnání. Pak jsme do prázdné inkasovali. Ze třetí třetiny mám ale dobrý pocit," dodal kouč.
Branky: 7. Kopic (Kubát), 26. Kopic (D. Kasalý), 28. Plachý (Kubát, Kopic), 30. Votápek (Bezděk), 39. Bezděk (Jelínek), 60. Plachý (Adam) – 24. T. Jandus (Pýcha, M. Jandus), 52. Šimek (Stehlík, Ječný), 54. Stehlík, 58. Saňa (Ječný). Třetiny: 1:0, 4:1, 1:3.
NED Hockey Nymburk: Brázdil (od 29:04 Matoušek) – Saňa, Hes, Knesl, Pýcha, M. Jandus, Rittig – Šimek, Ječný, Stehlík – Kuzďas, Smejkal, Kuncek – Novák, Svoboda, T. Jandus.