1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

HC Milevsko - NED Hockey Nymburk 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

29. 09. 2006

Nymburk si z jihočeského ledu veze tři zasloužené a důležité body.

Milevští hráči se z důvodu rekonstrukce vlastní hokejové haly představili poprvé v letošní sezóně domácím divákům. Během šedesáti minut však nedokázali ani jednou překonat výborného Kreminu v brance hostí a když těsně před koncem inkasovali, odcházela necelá tisícovka diváků domů posmutnělá. Naopak hosté se radovali z první výhry venku a Kremina z první nuly v sezoně.
Už během první třetiny si hosté vytvořili několik šancí, ale pozorný Svoboda v brance domácích puk za svá záda nepustil ani při několika oslabeních. Přísný metr rozhodování udržel sudí Lacina i v prostřední třetině a za druhý osobní trest poslal předčasně do kabin hostujícího Culku. Na obou stranách pak rozdal několik dvouminutových trestů a lavice hanby nestačila ani na jedné straně pořádně vychladnout. Jenže ani jeden tým nedokázal početní výhody využít a tak se šlo i podruhé do kabin za bezbrankového stavu. Hned v úvodu poslední části hry byl v nájezdu Hamerlem zahákován Sirotek a sudí Lacina nařídil trestné střílení. Puk si do středového kruhu postavil Nýč, ale Svoboda v brance domácích mu jeho pokus zlikvidoval. Když už se zdálo, že zápas skončí v základní hrací době bez branek, rozhodl v přesilovce necelé tři minuty před koncem hostující Šimek.
Branka: 58. Šimek (Jágr, Kříž)
Rozhodčí: Lacina
Vyloučení: 12:10, navíc Hamerle (M) TS, Šperger (M) 10 min., Culka 10 min.+dku.
Využití: 0:1
Oslabení: 0:0
Diváků: 950
Třetiny: 0:0, 0:0, 0:1
Vývoj skóre: 0:1
Sestava Nymburka: Kremina – Zeman, Kosejk, Kos, Kříž, Bartoníček, Havlín – Jágr, Sirotek, Šimek – Culka, Nýč, Fišer – Dvořák, Turinský, Martinec – Dulovec, Ludvík  

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace