HC Milevsko - NED Hockey Nymburk 2:2 nedohráno!

08. 12. 2010

Ve 20. kole druhé hokejové ligy zavítali nymburští hokejisté na led Milevska. Utkání však nebylo dohráno. V čase 35.45 byl totiž domácími hráči napaden hlavní rozhodčí zápasu Mertl, kterému tak nezbylo nic jiného než utkání ukončit. Lze předpokládat, že po zasedání disciplinární komise bude utkání kontumováno ve prospěch Nymburka

Nymburští hokejisté nezačali utkání dobře a po první třetině prohrávali už 2:0, když se v 7. a 11. minutě trefili domácí hokejisté.
V odehrané části druhé třetiny se však Nymburku podařilo srovnat. Zajímavostí je, že i nymburští vstřelili obě branky ve stejných minutách jako domácí v první třetině. V 7. minutě druhé třetiny snížil na jednobrankový rozdíl Klíma a v 11. minutě vyrovnal Dvořák. Za dalších pět minut však bylo utkání hlavním rozhodčím ukončeno.
„Utkání pískal stejný rozhodčí jako náš minulý zápas v Benešově a po té co nám v první třetině vyloučil ve stejný čas Hataše a Müllera na 10 min. za řeči, tak jsme si o první přestávce řekli, že pokud chceme mít naději na úspěch, musíme hrát disciplinovaně. Ve druhé třetině se náš výkon zlepšil a podařilo se nám vyrovnat. Ve 36. min. hlavní rozhodčí odpískal jednomu z domácích sekání, tak ti se na něj sesypali, začali do něj strkat a tak sudí ukončil zápas,“ popsal telefonicky incident z Milevska vedoucí týmu Jaroslav Vlasák.
Branky: 7. Květoň (Štěrba), 11. Urbanec (Nikodém) – 27. Klíma, 31. Dvořák (Sirotek, Hataš)
Rozhodčí: Mertl
Sestava Nymburka: Vajner – Hataš, Müller, Zákoutský, Sem, Houser, Pánek, Cicvárek – Dvořák, Sirotek, Klíma – Zadina, Liška, Zvolenský – Vacek, Tregl, Němeček – Velechovský