HC Milevsko - NED Hockey Nymburk 3:0 (0:0, 3:0, 0:0)

12. 11. 2005

Hokejisté Nymburka prohráli v 16. kole druhé ligy na ledě Milevska. V článku několik fotek z Milevska.

O osudu zápasu rozhodla druhá třetina, ve které padly všechny tři góly. Milevsko v poměrně vyrovnaném zápase vyhrálo zaslouženě. Kromě vstřelených gólů si vypracovalo i více brankových příležitostí a ještě neproměnilo trestné střílení. V první části si oba týmy vytvořily několik šancí, jenže bez gólového efektu. Hned z první vážnější šance druhé třetiny padl úvodní gól. Domácí Šimek na sebe u mantinelu natáhl tři protihráče a našel před brankou zcela volného Vondřicha - 1:0. Hned po rozehrání mohl Nymburk vyrovnat. Dvořák objel branku a našel před ní Malého, který ale minul. Ve 26. minutě nahazoval Suchánek od mantinelu puk do souboje hráčů před branku. Po vyraženém puku se natáhl Novotný a z otočky vsítil druhý gól. Ve 32. minutě vybojoval Novotný puk ve středním pásmu, projel s ním do útočné třetiny a střelou k bližší tyči zaskočil Nováka - 3:0. V závěrečné třetině se domácí tým soustředil na udržení výsledku a aktivnější byl Nymburk, ovšem bez vážnějšího ohrožení milevské branky. Pak ujel domácí Šimek, kterého podrazil stíhající Krejčík a rozhodčí nařídil trestné střílení. Šimek ale trefil jen beton Nováka. Nymburk branku do konce zápasu nevstřelil, což se mu stalo v letošní sezoně podruhé.
Branky: 22. Vondřich (Šimek), 26. Novotný (Suchánek), 32. Novotný (Suchánek).