1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

HC Milevsko - NED Hockey Nymburk 3:4 pp (2:0, 0:1, 1:2)

31. 10. 2009

Ve 12. kole 2. hokejové ligy zvítězil v prodloužení Nymburk na ledě Milevska. Hokejisté Nymburka po dvou venkovních porážkách zabrali a z jihu Čech si vezou dva body. V brance Nymburka se poprvé v letošní sezóně objevil od začátku zápasu někdo jiný než Rückl a to junior Martin Hrubý z boleslavské juniorky.

Hosté nezačali utkání dobře, předváděli vlažnou hru bez bruslení, čehož domácí využili ke vstřelení dvou branek.
Až po domluvě trenéra v kabině mezi první a druhou třetinou se hra nymburských zlepšila. Tým začal více bruslit, přidal střelbu a výsledkem bylo snížení. M. Krejčík ranou od modré propálil vše co mu stálo v cestě a domácí brankář Žilinčík musel lovit puk ze své sítě.
Na začátku třetí třetiny domácí zásluhou Urbance znovu odskočili na rozdíl dvou branek. Hosté se však nevzdali a po brankách Draka a Martince, který vstřelil vyrovnávací branku minutu a půl před koncem, dospělo utkání do prodloužení. V něm rozhodl o bodu navíc pro Nymburk přesnou bekhendovou ranou Cicvárek.
Branky: 10. Žižka (Müller, Fořt), 18. Urbanec (Hamerle), 44. Urbanec (Hamerle (Trieb) – 32. M. Krejčík (Hloušek), 48. Drak (Dulovec), 59. Martinec (Dulovec), 62. Cicvárek (Velechovský)
Rozhodčí: Mertl
Vyloučení: 11:7, navíc Zíb (M) dku, Sirotek (N) 10 min.
Využití: 1:2
Třetiny: 2:0, 0:1, 1:2
Vývoj skóre: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4
Sestava Nymburka: Hrubý – Drak, Pánek, Švácha, M. Krejčík, Cicvárek, Vlach – Velechovský, Protivný, Vacek – Dvořák, Sirotek, Hloušek – Martinec, Dulovec, Ferebauer – Mareš, Němeček, T. Hladík – Zvolenský
 
 
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace