HC Milevsko - NED Hockey Nymburk 6:2 (1:1, 3:0, 2:1)

21. 12. 2006

Utkání rozhodla nedisciplinovanost nymburských hráčů. Čtyři branky totiž inkasovali v oslabení.

V úvodní vyrovnané třetině využili domácí hned svoji první přesilovku, když Hamerle dorazil Špergerovu ránu. Nymburk měl také možnost přesilové hry, ovšem Tonův pokus mířící do odkryté brány zachytil domácí obránce Štych. Hosté se však do první přestávky přeci jen radovali. Ton ujel v oslabení a střelou na vyrážečku vyrovnal.
O dobře rozehraný zápas však Nymburk v prostřední části přišel. Nejprve v úvodu podruhé inkasoval Matoušek, když jej opět z dorážky překonal Krejčí a vzápětí promarnil Nymburk 74 vteřin dlouhou dvojnásobnou přesilovou hru. Pak byl vyloučen na pět minut a do konce hostující Ludvík, navíc Kos vyhodil puk z obranného pásma rovnou na tribunu a domácí měli možnost dvou minut přesilovky pět na tři. Tu využili už po 32 vteřinách. Tentokrát dorážel Šperger. Do konce trestu Ludvíka ještě zbývaly tři minuty, když byl vyloučen Culka, domácí však tentokrát dvě minuty pět na tři nevyužili. Další klasickou početní výhodu, kdy byl za vysokou hůl vyloučen Nýč však domácí v gól přetavili – 4:1. Ještě do přestávky stihnul odpovědět Culka střelou do břevna Svobodovy branky.
Na začátku poslední třetiny překonal Matouška blafákem Suchánek a další přesilovkový gól přidal střelou z mezikruží Hamerle. Navíc musel Matoušek likvidovat sólo Krejčího. V poslední desetiminutovce se ještě dostali ke slovu hosté. Kříž zacinkal na tyčku domácí branky a Culka dorážkou Kosejkovy rány v dvojnásobné přesilovce upravil na konečných 6:2 pro domácí.
Branky: 9. Hamerle (Šperger), 25. Krejčí (Pitel), 30. Šperger (Urbanec, Ulman), 36. Suchánek (Krejčí), 45. Suchánek (Žlůva), 48. Hamerle (Šperger, Bušta) – 19. Ton (Kos, Kříž), 54. Culka (Ton, Kosejk)
Rozhodčí: Ondřej – Jílek, Vavruška
Vyloučení: 10:9, navíc Ludvík 5+dku, Nýč 10 min. os. tr.