1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

HC Moravské Budějovice - NED Hockey Nymburk 5:1 (1:1, 3:0, 1:0)

14. 01. 2017

Ve 27. kole prohráli nymburští hokejisté na ledě Moravských Budějovic. Po čtyřech výhrách poznali nymburští hokejisté opět hořkost porážky. O výsledku zápasu rozhodla nedisciplinovanost hostujících hráčů, kteří čtyři z pěti gólů inkasovali v oslabení. Dva ze čtyř gólů dokonce ve dvojnásobném oslabení.

Po úvodní vyrovnané třetině, kdy se oba týmy radovaly ze vstřelené branky se o vítězi zápasu rozhodlo v prostřední periodě. Tři góly z přesilovek zajistily domácím dostatečný náskok. V závěrečném dějství se ještě hosté snažili o zkorigování výsledku, ovšem branku, která by znamenala snížení náskoku domácích, je jim vstřelit nepodařil. Naopak v samém závěru domácí využili domácí dvojnásobnou přesilovku a uzavřeli tak skóre zápasu.
Branky: 12. Horký (Lupač), 23. Rytnauer (Krutiš, Peroutka), 30. Havel (Mikeš, Šťáva), 35. Rytnauer (Peroutka, Havel), 60. Havel (Matějka, Rytnauer) – 14. Stehlík (Šimek).
Třetiny: 1:1, 3:0, 1:0.
Rozhodčí: Král.
Diváci: 300.
NED Hockey Nymburk: Brázdil – Kříž, Knesl, Novák, Loučka, Rittig, Saňa, Pýcha – Bičiště, Šimek, Dyrynk, Eis, Kuzďas, Stehlík, Ječný, Smejkal, Ježek, Hes.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace