1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

HC Most – NED Hockey Nymburk 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

01. 12. 2004

V posledním kole základní části druhé hokejové ligy zvítězil Nymburk na ledě Mostu.

V posledním kole základní části druhé hokejové ligy zvítězil Nymburk na ledě Mostu.
HC Most – NED Hockey Nymburk 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Nymburk oslaben o kapitána Kose, který se dopoledne před zápasem zranil v zaměstnání (spadla mu dřevěná deska na nohu – je to nemehlo :-)))), a také bez Volrába, kterému bylo ukončeno angažmá, se dostal rychle do vedení. Už po 63 vteřinách hry totiž prostřelil domácího gólmana Jurciaka Král. Domácí vážněji zahrozili až samostatným nájezdem Piskače, který hasil Culka faulem. Hosté se přesilovce ubránili, ovšem krátce po jejím skončení pustil Kremina lehkou střelu Hudce a bylo vyrovnáno.
Druhá třetina se nesla ve znamení několika vyložených šancí na obou stranách, jenže zatímco domácí se netrefovali ani do prázdné branky, hosté mířili přesně dvakrát. Nejprve Skořepa dorážel Tomův pokus a pak přišly šance domácích. Kremina zlikvidoval gólovou šanci Havlůje a potom do něj, místo do poloprázdné brány mířil Piskač. Na druhé straně zakončoval samostatný nájezd střelou vedle Král, ovšem puk odražený od zadního mantinelu dorazil do brány M. Zeman.
Také v poslední třetině platilo pro domácí nedáš dostaneš. Patzenhauer nevyužil Kosejkovo zaváhání, vzápětí na druhé straně prostřelil Jurciaka P. Zeman a puk ležící před čarou dorazil do brány Král. V poslední minutě mohli hosté svoje vítězství ještě zvýšit, když ujeli Král se Skořepou sami ve dvou na brankáře, ovšem stejně jako Jágr v poslední vteřině nedokázali své šance využít.
Branky: 16. Hudec (Šešina) – 2. Král (Drtina, Lukeš), 24. Skořepa (Toma), 36. M. Zeman (Král, Kosejk), 47. Král (P. Zeman, Toma)
Rozhodčí:
Vyloučení: 5:6, navíc Lukeš (N) 10 min. os. tr.
Využití: 0:1
Oslabení: 0:0
Diváků: 150
Třetiny: 1:1, 0:2, 0:1
Vývoj skóre: 0:1, 1:1, 1:4
Sestava Nymburka: Kremina – Kosejk, M. Zeman, Drtina, P. Zeman, Krejčík, Vítů – Jágr, Skořepa, Lukeš – Dvořák, Král, Toma – Culka, Turinský, Langhammer
 

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace