1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

HC Slaný – NED Hockey Nymburk 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)

10. 11. 2004

Nymburští hokejisté na ledě posledního celku tabulky nezaváhali a připsali si do tabulky další tři body za vítězství.

V 16. kole druhé hokejové ligy vyhrál Nymburk na ledě Slaného.
HC Slaný – NED Hockey Nymburk 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
Nymburští hokejisté na ledě posledního celku tabulky nezaváhali a připsali si do tabulky další tři body za vítězství. 
Skóre zápasu otevřel v 10. min. Lukeš, který pohotovou ranou poprvé překonal Krause v brance domácích. Vzápětí mohl přidat další gól, ovšem jeho blafák skončil na tyči. Na tyči skončila i nenápadná střela domácího Ohnutka.
Další góly přidali hosté až po přestávce. Nejprve našel v přesilovce Sirotek volného Lukeše a ten nadvakrát podruhé překonal Krause a poté Langhammer střelou pod horní tyč přidal třetí úspěšný zásah. V závěru druhé dvacetiminutovky se radovali i domácí. Kremina dostatečně nepokryl puk u své tyče a Suchopárek jej propasíroval za jeho záda. 
V poslední třetině přidali v pohodě hrající hosté další dva góly. Sirotek lehce přešel přes obránce a nedal Krausovi šanci a pak se po Lukešově nahrávce radoval z premiérového letošního gólu agilní Turinský.
Branky: 38. Suchopárek - 10. Lukeš (Sirotek), 25. Lukeš (Sirotek, Jágr), 35. Langhammer (Volráb, Skořepa), 49. Sirotek (Kosejk), 52. Turinský (Lukeš)
Rozhodčí: Svoboda – Jelínek, Šmíd
Vyloučení: 8:4
Využití: 0:1
Oslabení: 0:0
Diváků: 150
Třetiny: 0:1, 1:2, 0:2
Vývoj skóre: 0:3, 1:3, 1:5
Sestava Nymburka: Kremina – Kosejk, M. Zeman, Kos, Bartoníček, P. Zeman, Krejčík, Vítů – Volráb, Langhammer, Skořepa – Lipták, Toma, Jágr – Turinský, Sirotek, Lukeš - Dvořák

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace