1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

HC Sokolov - NED Hockey Nymburk 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

27. 01. 2008

Ve 27. kole prohrál Nymburk na ledě Sokolova. Nymburk neodehrál v Sokolově dobré utkání. Za celý zápas si vytvořil prakticky jen dvě vážnější šance ke vstřelení branky. Toma ani Zeman však proti brankáři domácích Závorkovi úspěšní nebyli. Domácí brankář čelil jen minimu střeleckých pokusů hostí a tak si zaslouženě připsal na svůj účet čisté konto.

Úvod zápasu patřil domácím, kteří měli během prvních deseti minut zápasu velký tlak, ale Jágr v brance hostí čaroval. Až ve druhé desetiminutovce nápor sokolovských polevil a Nymburk přeci jen vyrovnal hru.
Do druhé třetiny domácí doslova vlítli. Nejprve střílel neúspěšně z dobré pozice Nový a o chvilku později už přesně Petr Kukla. Další gól přidali domácí v přesilovce, když Dobřemysl dorážel puk do prázdné brány. Nymburští ani Sokolovští hokejisté pak nevyužili dvojnásobné přesilovky.
Skóre zápasu se tak měnili až v poslední dvacetiminutovce. Nejprve Jágr zlikvidoval samostatný nájezd Polesného, který ujel při vlastním oslabení. Tentýž hráč se však o chvíli později přeci jen z gólu radoval. V přesilovce zamířil přesně k tyči a Jágr potřetí lovil puk ze své síťky.
Branky: 21. Kukla (Dobřemysl), 29. Dobřemysl (Kukla), 53. Polesný (Toms)
Rozhodčí: Dundr
Vyloučení: 8:11
Využití: 2:0
Oslabení: 0:0
Diváků: 550
Třetiny: 0:0, 2:0, 1:0
Vývoj skóre: 3:0
Sestava Nymburka: Jágr – Kaulfus, Kříž, Zeman, Krejčík, Vlach, Kumstát – Dvořák, Nýč, Kadeřábek – Dulovec, Šimek, Martinec – Toma, Turinský, Hertl

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace