HC Sokolov - NED Hockey Nymburk 8:0 (0:0, 2:0, 6:0)

07. 03. 2019

Ani ve 3. zápase 1. kola play off nedokázali nymburští hokejisté svého soupeře porazit a z play off tak jsou vyřazeni. Hned v úvodu zápasu jel Stehlík sám na gólmana domácích, ve 34. minutě si tentýž hráč nájezd zopakoval tentokrát za nařízené trestné střílení, ani jednou ale proti bývalému brankáři extraligových Karlových Varů neuspěl. Krátce po neproměněném trestném střílení nymburští dvakrát inkasovali, na začátku třetí třetiny pak domácí vstřelili další dva góly a hosté rezignovali. Necelé dvě a půl minuty před koncem, po sedmém inkasovaném gólu vystřídal Kroftu v brance Nymburka Mašek, i on ale těsně před koncem inkasoval. Nymburští tak byli z play off vyřazeni ve třech zápasech s poměrně nelichotivým skóre 1:17.