1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

HC Strakonice - NED Hockey Nymburk 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)

14. 02. 2007

Ani ve druhém zápase na ledě posledních Strakonic nedokázal Nymburk bodovat, navíc za celý zápas nedal ani gól což se mu letos stalo teprve podruhé.

V úvodní dvacetiminutovce dokázali domácí hokejisté potrestat dvě chyby v obraně Nymburka a to jim nakonec stačilo k tomu aby dokázali vyhrát celý zápas. Nymburk, který stále ještě nemá jisté play off, totiž nedokázal domácí hráče za celý zápas ničím překvapit.  Hra hostů byla bez nápadu, bez myšlenky a bez jediného momentu překvapení. Nebezpečných střel vyslali nymburští hokejisté na brankáře Svobodu jen minimum. Ke gólu jim nepomohla ani bez devíti vteřin dvouminutová dvojnásobná přesilovka. V ní zmařil dvě obrovské šance Šimek. 120 vteřin dlouhou dvojnásobnou přesilu ovšem nevyužili ani domácí. Ti v té době už ale vedli 2:0. Naději na vyrovnání mohl vykřesat v 52. min. Dulovec, položil si gólmana domácích, pak ovšem minul prázdnou bránu. Minutu před koncem zkusil Nymburk ještě power play. Dvořák ale prohrál v útočném pásmu buly a puk putující po ose Řehoř, Nikodém, Samek skončil v opuštěné nymburské kleci potřetí.
Branky: 11. Nikodém (Sosna), 17. Kreuzman (Nikodém), 60. Bartoš (Nikodém, Řehoř)
Rozhodčí: Němec – Polonyi, Kreuzer
Vyloučení: 13:11, navíc Kosejk 10 min. os. tr., Šimek os. tr. do konce utkání
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Diváků: 280
Třetiny: 2:0, 0:0, 1:0
Vývoj skóre: 3:0
Sestava Nymburka: Matoušek – Zeman, Kosejk, Bartoníček, Maršík, Cunik, Ton – Dvořák, Nýč, Hertl – Jágr, Šimek, Ludvík – Lipták, Dulovec, Hloušek
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace