1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

HC Tábor - NED Hockey Nymburk 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)

10. 01. 2004

V dalším kole druhé hokejové ligy podlehl Nymburk na ledě táborských Kohoutů.

V dalším kole druhé hokejové ligy podlehl Nymburk na ledě táborských Kohoutů. 
Hokejisté Nymburka, druhý tým tabulky zaváhal hlavně v první třetině, která naopak vyšla domácím Kohoutům. Nymburk sice měl řadu šancí, ztroskotal ale na náhradním brankáři, čtyřicetiletému Milanu Havlíkovi, který chytal ve výborné formě. Domácí se ujali vedení. Po špatném střídání Nymburka překonal Kreminu Šedivý a druhý gól přidal vzápětí Ševčík. Ve druhé části ukázal Nymburk proč je v letošní sezoně na druhém místě. Byl herně lepší a často se dostával do šancí. Opět ale ztroskotal na výborném gólmanovi. Domácí Tábor zdobila hlavně velká bojovnost, která nakonec rozhodla. V závěrečných minutách už bylo jasné, že Tábor nymburský tlak ustojí. Nymburk tak potřetí v letošní sezoně nevstřelil branku, druhou příčku si však stále drží. 
"V Táboře jsme ostudu neudělali. Na domácí tým, který bojuje o osmičku jsme však měli," řekl kouč Nymburka Vladimír Lejsek. 
Branky: 7. Šedivý (Gyori, Jankovský), 7. Ševčík (Novotný, Květoň) 
Rozhodčí: Zajíček
Vyloučení: 7:7 
Využití: 0:0 
Třetiny: 2:0, 0:0, 0:0 
Diváků: 500
Nymburk: Kremina - Zeman, Kosejk, Kos, Vítů, Krejčík, Bartoníček - Jágr, Hnát, Lukeš - Langer, Turinský, Toma - Dvořák, Neugebauer, Černý - Kadeřábek, Švejda, Skořepa.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace