1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

HC Trutnov - NED Hockey Nymburk 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

04. 10. 2009

Nymburským hokejistům se v podkrkonoší nedařilo a na své konto si připsali druhou porážku v sezoně. Trutnovští vstřelili v každé části hry jednu branku a to jim na vítězství stačilo. Domácí nastoupili do zápasu posilněni o Potůčka, který přišel z Vrchlabí a Mikoláška, který hrál vloni ve slovenské Senici. Naopak Nymburk odcestoval do Trutnova bez Tomy a Šimka.

Do zápasu nevstoupil Nymburk vůbec dobře a už ve 3. min. prohrával, když první branku zápasu vstřelila nová posila domácích Mikolášek. Další změna skóre zápasu přišla až na konci druhé třetiny, i když do té doby měly oba týmy možnost několika přesilovek. Ty ovšem zůstaly nevyužity. Skóre se tedy znovu hnulo až ve 37. min, kdy za domácí zvýšil na 2:0 Šimoníček. Nymburku se podařilo vzápětí kontrovat a také Kudrna musel po Hlouškově pokusu lovit puk ze své sítě. V 54. min. přidal třetí branku domácích znovu Šimoníček a Nymburk už se na další korigování nezmohl.    
Branky: 3. Mikolášek (Seidl), 37. Šimoníček ((Potůček, Chytráček), 54. Šimoníček (Chytráček, Potůček) - 38. Hloušek (Sirotek)
Rozhodčí:
Vyloučení: 6:8
Využití: 0:0
Oslabení: 0:0
Diváků: 400
Třetiny: 1:0, 1:1, 1:0
Vývoj skóre: 2:1, 2:1, 3:1
NED Hockey Nymburk: Rückl - Vlach, Dvořák, Švácha, Krejčík, Kaulfus, Drak - Vacek, Protivný, Martinec - Sirotek, Zvolenský, Mareš - Hloušek, Velechovský, Němeček.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace