1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

HC Vlci Jablonec – NED Hockey Nymburk 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

01. 03. 2017

Také ve 3. zápase prvního kola play off dokázali nymburští hokejisté vstřelit pouze jedinou branku a to na vítězství nestačilo.

Domácí hokejisté udeřili hned na začátku. Knesl, který byl místo Šimka kapitánem usedl v polovině druhé minuty na trestnou lavici a jablonečtí tuto výhodu využili. Hrající kapitán domácích Demel překvapil svižnou ranou Brázdila a domácí šli do vedení. Jablonečtí se ale z vedení neradovali dlouho. Hned z první střely na branku se totiž podařilo hostujícímu celku vyrovnat. Kuncek našel v pravém kruhu volného Dyrynka a ten bekhendem překvapil Stejskala. Ve zbytku třetiny se hrál vyrovnaný hokej, největší šanci na změnu skóre neproměnil domácí Bříška, který tvrdou ranou z mezikruží.
Druhá třetina začala šancí nymburského Smejkala, se kterou si ale strážce domácí svatyně Stejskal poradil. Naopak radovat se mohli domácí a opět to bylo v přesilové hře. Za katrem byl tentokrát nymburský Loučka, který sledoval krásnou kombinaci domácích. Po sérii rychlých přihrávek zakončoval prakticky do prázdné branky Havlas. Hosté mohli vyrovnat v polovině zápasu, ale Stejskal byl proti. Stejně tak se zaskvěl hostující Brázdil, který vytáhnul parádní zákrok proti Mulačovi.
Na začátku třetího dějství se domácím podařilo vstřelit třetí branku, když rychlý protiútok zakončil přesnou ranou Mulač. Ve zbytku zápasu už se nymburští hokejisté snažili marně dobývat branku domácích. Ti si své vedení pohlídali a v sérii hrané na čtyři vítězství již vedou tři nula.
Branky: 4. Demel (Pavlů), 27. Havlas (Pavlů, Bříška), 42. Mulač (Pilař) – 6. Dyrynk (Kuncek)
Rozhodčí: Místecký – Gabriel, Zmeškal
Vyloučení: 2:3
Využití: 2:0
Oslabení: 0:0
Třetiny: 1:1, 1:0, 1:0
Sestava Nymburka: Brázdil – Kříž, Knesl, Hes, Loučka, Rittig, Saňa – Barbora, Bičiště, Kuncek, Kuzďas, Eis, Stehlík, Smejkal, Dyrynk, Čtvrtečka, Ječný.

Foto je z prvního zápasu v Jablonci, autor Miroslav Salač

 

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace